קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
הסטייל מגיע למזגנים

הסטייל מגיע למזגנים

'טורנדו' משיקה 3 סדרות מזגנים מעוצבות וחסכוניות במיוחד

הבשורה החדשה של טורנדו לקיץ 2012 היא 3 סדרות מזגנים מעוצבות באופן אופנתי, מצוידות באבזור מתקדם ובטכנולוגיית אינוורטר החסכונית באנרגיה.
'Style Inverter' היא קולקציית מזגנים דקים במיוחד בעלי עיצוב חדשני, המשתלבים באופן מושלם בבית המודרני הידועים כמזגנים החסכוניים ביותר בחשמל, עם ה-COP הגבוה ביותר בשוק כיום- 5.6!
הסדרה החדשה מציעה מזגן מעוצב תוך כדי חשיבה על הסביבה ועל חיסכון כספי משמעותי. 'סטייל אינוורטר' מציבה סטנדרטים חדשים בכל הקשור למזגן והופכת את המזגנים לפריט עיצובי לכל דבר. הסדרה החדשה כוללת מזגנים עיליים עם טכנולוגיית אינוורטר שמעוצבים בסגנון אלגנטי ומגיעים בארבעה סוגי גוונים שונים: לבן, כסוף, זהב ובורדו. 
חידוש נוסף בסדרת ה'סטייל אינוורטר' הוא בשלט הטאץ'. שלט בעיצוב דק במיוחד, קל מאוד ונוח לתפעול עם מסך טאץ' הכולל מגוון גדול של אופציות. זהו המזגן הראשון שכולל שלט טאץ' מתקדם במקום שלט הכפתורים המסורבל ומביא טוויסט חדשני ומתקדם לבית.
מזגני 'סטייל אינוורטר' כוללים את טכנולוגיית האינוורטר החדשה שחוסכת עד 50% בצריכת החשמל וידועה בפעולה החרישית שלה. טכנולוגיית האינוורטר שומרת על טמפרטורה יציבה המונעת 'גלי קור' ו'גלי חום', בנוסף הטכנולוגיה מפחיתה באופן משמעותי את תחושת היובש ומתאימה את רמת המיזוג לדרישות החדר. בנוסף, כולל המזגן טכנולוגיית Built In Control- גלאי נוכחות חכם המכבה את המזגן באופן אוטומטי כאשר אין תנועה בחדר, דבר המתבטא בחסכון של עד 20% בצריכת החשמל.
'Top Inverter' היא קולקציית מזגנים עם טכנולוגיית אינוורטר מתקדמת במיוחד המצוידת בטכנולוגיית DC  Inverter, בו גם יחידת הפנים (מאייד) הוא בעל טכנולוגיית אינוורטר גם יחידת החוץ (מעבה) בטכנולוגיית אינוורטר וגם המדחס בטכנולוגית אינוורטר (בניגוד לטכנולוגיית האינוורטר הקיימת בו רק המדחס הוא בעל טכנולוגיית האינוורטר). עם COP גבוה וחסכוני במיוחד (5.46)!
סדרת ה'טופ אינוורטר' מציעה מזגן הפועל מתוך מחשבה על הסביבה ועל חיסכון בחשמל משמעותי עם צריכת חשמל בהמתנה של 1 וולט בלבד. בסדרה מותקנות מספר טכנולוגיות המשפרות את ביצועי המזגן, מאריכות את אורח חייו וחוסכות בחשמל ובאנרגיה ובראשן ה- Dc-Inverter החסכונית החוסכת עד 50% בצריכת החשמל, וידועה בפעולה החרישית  ובפעילות בתפוקה רציפה המשתנה לפי תנאי החלל הממוזג. בנוסף, טכנולוגיה זו מפחיתה באופן משמעותי את תחושת היובש ומתאימה את רמת המיזוג לדרישות החדר.
ה'טופ אינוורטר' מצוידת גם במערכת השבחת אוויר- יוניזטור המוסיפה יונים חיוניים לאוויר התורמים ליצירת אוויר צח ונקי יותר; טכנולוגיית EEV המשפרת את הביצועים בתנאי טמפרטורות קיצוניות, גורמת לשליטה מדויקת יותר בטמפרטורת החדר, גורמת למינימום רעש ופחות רעידות במדחס; ציפוי הידרופילי מוזהב הן על היחידה הפנימית והן על החיצונית שמונעת קורוזיה ומאריכה את חיי המזגן; טכנולוגיית ה- Follow Me המתאימה את הטמפרטורה בחלל הממוזג בדיוק על פי רצון הלקוח בזכות חיישנים הקיימים בשלט הרחוק, המעדכנים את המזגן על הטמפרטורה הרצויה; ומערכת מסנני אוויר- מערכת פילטרים מתקדמת הכוללת מסנן אבק ומסנן פחם פעיל המסננים מהחלל הממוזג חלקיקי אבק מיקרונים וריחות לא נעימים.
"סופר אינוורטר 30" היא קולקציית מזגנים עם פנלים צבעוניים הניתנים להחלפה, בעלי עיצוב ייחודי שמתאימים את עצמם למגמות והצבעים השולטים בעיצוב הבית. הסדרה החדשה כוללת מזגנים עיליים עם טכנולוגיית האינוונטר המאוד חסכונית, שמעוצבים בסגנון אלגנטי ומגיעים בארבעה סוגי גוונים שונים: כחול, שחור, אדום וכסוף הניתנים להחלפה ביניהם. הפנלים העשויים פלסטיק איכותי, קלים מאוד במשקל וניתן להחליף ביניהם בקלות ובמהירות לפי רצון הלקוח.
חידוש נוסף בסדרת ה'סופר אינוורטר 30' הוא בשלט הטאץ'. שלט בעיצוב דק במיוחד, קל מאוד ונוח לתפעול עם מסך טאץ' הכולל מגוון גדול של אופציות.