קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
טורנדו זכתה להעדפה מרשימה בקרב מתקיני המזגנים בארץ

טורנדו זכתה להעדפה מרשימה בקרב מתקיני המזגנים בארץ

בזכות החיסכון בחשמל, הטכנולוגיה המתקדמת וההתקנה הנוחה

בסקר שערך מכון גיאוקרטוגרפיה במרץ האחרון עבור חברת המזגנים 'טורנדו' בנושא עמדות ותפיסות טכנאי ומתקיני מזגנים כלפי חברות המזגנים השונות, נמצא כי המתקינים מעדיפים את 'טורנדו' בזכות החיסכון בחשמל, הטכנולוגיה המתקדמת ובזכות ההתקנה הנוחה. 
34% מהנשאלים ציינו כי הם מעדיפים לעבוד עם טורנדו, לעומת 28% שבחרו באלקטרה, 23% שבחרו בתדיראן ו-2% שהעדיפו את מיצובישי.
הסקר הטלפוני בו נטלו חלק 200 מתקינים וטכנאים, בוצע בעקבות סדרת הדרכות שהעבירה טורנדו בחודש פברואר לכ-2000 מתקינים מרחבי הארץ. הסדנאות נגעו בדגמי טורנדו ו-Midea והועברו בהם טיפים וכלים לתיקון נכון של מזגן. 
עוד עולה מהסקר כי  מזגני טורנדו  הם הקלים והנוחים ביותר להתקנה לדעת 47% מהנשאלים לעומת אלקטרה עם 19% ותדיראן 18%; וכי מזגני טורנדו נחשבים להכי חסכוניים בחשמל ובעלי דירוג אנרגטי גבוה: 55% לעומת אלקטרה עם 19% ותדיראן עם 11%.
'טורנדו' נחשבת בעיני אנשי המקצוע לחברה שהכי צמחה וגדלה בהיקף המכירות שלה בשנתיים האחרונות, עם 69% בהשוואה לאלקטרה עם 17% ותדיראן עם 7%. כמו כן, מזגני טורנדו נבחרו כחדשניים, איכותיים ומתקדמים מבחינה טכנולוגית על ידי 30% מהמשתתפים בסקר, לעומת 26% שבחרו באלקטרה, 19% שהעדיפו את תדיראן ו-7% שבחרו את מיצובישי.
שוויון נרשם בסוגיית מזגני האינוורטר החדשניים, איכותיים והמתקדמים ביותר, בין אלקטרה וטורנדו עם 24% כל אחת, לעומת תדיראן עם 16% ומיצובישי עם 9%.