קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
תרמוג'ים חתמה על הסכם לייצור מחליפי חום בתדיראן

תרמוג'ים חתמה על הסכם לייצור מחליפי חום בתדיראן

המפעל מקבוצת תדיראן נכנס בעקבות ההסכם לתחום חדש של ייצור מחליפי חום

חברת תרמוג'ים, העוסקת בפיתוח ושיווק מחליפי חום לתעשייה, חתמה על הסכם להעברת כמחצית מפעילות הייצור מסין למפעל הסוללות של תדיראן בעפולה. המפעל מקבוצת תדיראן מתמחה ביצור מזגנים ומקררים ונכנס בעקבות ההסכם לתחום חדש של ייצור מחליפי חום. 
על פי ההסכם, תרמוג'ים תהיה המשווקת הבלעדית בארץ ובחו"ל של כל קו מחליפי החום שייוצרו בתדיראן סוללות. על פי הערכה יגיע היקף יצור מחליפי החום בתדיראן בתוך שלוש שנים ל-10 מיליון שקל בשנה, מחציתם בארץ ומחציתם ליצוא. 
מנכ"ל תרמוג'ים, גיל ברנהולץ, מסר שפעילות הייצור בסין זולה כידוע מאשר בישראל, אולם העבודה באמצעות מפעלים סיניים היתה כרוכה בקושי רב מבחינת יכולת הבקרה ושמירה על האיכות ותבעה מאנשי החברה נסיעות רבות לסין. עם אנשי תדיראן יש לנו שפה משותפת, תרתי משמע, ושיתוף הפעולה יזניק קדימה את שתי החברות. אנו נזכה בערך מוסף מאחר ותוצרת ישראלית זוכה למוניטין והערכה בקרב הלקוחות בגרמניה ומדינות אירופה האחרות, שהם קהל יעד חשוב עבורנו.
תרמוג'ים עוסקת בפיתוח ושיווק מחליפי חום (רדיאטורים) ומחליפי חום פלטות במגוון רחב של שימושים למערכות קירור, מערכות מיזוג אוויר, רדיאטורים מתקדמים לרכב ומערכות לייזר לרפואה, צבא, תעשייה ולרפואה אסתטית. העברת הייצור לארץ תאפשר לחברה להיענות בלוח זמנים קצר להזמנות ולספק דגמים חדשים המותאמים לצרכי הלקוחות גם בכמויות קטנות או לצורך ניסיון.
תרמוג'ים נמצאת בבעלות גיל ברנהולץ, משה ברנהולץ ויריב רוזנטל. מרכז הפיתוח של החברה ממוקם בקרית אריה בפתח תקוה. בנוסף לתחום מחליפי החום עוסקת החברה בפיתוח מוצרים ירוקים בתחום הפאנלים הסולאריים והוזלת עלויות האנרגיה לחימום מים.
בין לקוחות החברה: אלביט מערכות, קינטיקס, טוטנאוור, אוטוקור, אינסטק, תעשיות צבאיות ור.ה. אלקטרוניקה.