קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
ברימאג מערכות מציגה מערכת Multi המתפעלת 9 מזגנים בו זמנית

ברימאג מערכות מציגה מערכת Multi המתפעלת 9 מזגנים בו זמנית

פטנט טכנולוגי לשליטה ובקרה על שינוי הטמפרטורה בכל שלוחה של המזגן בנפרד – עם מדחס אחד בלבד

חברת ברימאג מערכות מיזוג החלה לשווק לאחרונה את מערכות ה- Multi של חברת LG- פטנט טכנולוגי לשליטה ובקרה על שינוי הטמפרטורה בכל שלוחה של המזגן בנפרד – עם מדחס אחד בלבד. 
מערכות ה-Multi  השונות שמציעה LG פותרות את סוגיית מערכת המיזוג המרכזית להסכמה פה אחד בנוגע לטמפרטורה הרצויה ועצמת הרוח, באמצעות התקנת של יחידה חיצונית אחת בלבד! המתלבשת על מערכת המיזוג המרכזי. המערכת יכולה לתפעל עד 9 מזגנים בחדרים שונים בבית וכך כל מדיירי הבית יכול לבחור את הטמפרטורה המתאימה לו. 
במקום יחידה פנימית נסתרת גדולה שמחייבת הנמכות בחלקים גדולים של הדירה, מתקינים בכל חדר יחידה פנימית קטנה שקטה ומעוצבת המותקנת גבוה על הקיר (יחידה עילית). כך, כמות היחידות הפנימיות תהיינה דומה למספר החדרים בחלל הבית שרוצים למזג. כל יחידה פנימית ממזגת רק את החלל בו היא מותקנת והיא מופעלת ומאפשרת שליטה ביחידה ובטמפרטורה בחדר הספציפי. 
בנוסף, מערכות ה- Multi של LG פועלות בטכנולוגית אינוורטר, כך שהחיסכון שמושג בצריכת החשמל הוא עד כ- 60% ממערכת מיזוג מרכזית שאינה בטכנולוגיה זו. 
מערכת המיזוג המשווקת על ידי "ברימאג מערכות", חברת בת של ברימאג דיגיטל אייג' ואשר פעילותה מתרכזת ביבוא, תכנון והנדסה, שיווק ומכירת מערכות אקלים מתוצרת LG, מגיעה עם שלוש שנות אחריות.