קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
אינוורטר לכל כיס

אינוורטר לכל כיס

טורנדו מציעה אינוורטר ב-1988 ₪

בעוד שבעולם כ- 60% מהמזגנים הנמכרים הם בטכנולוגיית אינוורטר הרי שבישראל רק כ-10% מהמזגנים הנמכרים הם בטכנולוגיה המתקדמת. חברת 'טורנדו' שמה לה למטרה להגדיל את אחוז המשתמשים במזגני אינוורטר בישראל ל-30% לפחות ויוצאת במבצע ראשון מסוגו- מזגני אינוורטר ב-1988 ₪ בלבד.
באמצע העונה החמה, בשיא הביקוש למזגנים, החליטה 'טורנדו' לצאת במבצע שובר מחירים שלא היה כמוהו ומציעה את מזגן 'טורנדו אינוורטר' עם טכנולוגיה מתקדמת במחיר ללא תקדים של 1988 ₪. עד היום ההפרשים בין מזגנים עם טכנולוגיית ה- ON/OFF לבין מזגנים עם טכנולוגיית האינוורטר היו של מאות שקלים, עכשיו 'טורנדו' יוצאת במבצע מיוחד ללא תקדים, כאשר את ההפרש יוכלו הצרכנים לחסוך תוך שנה בחשבון החשמל ואף לקבל 5 שנות אחריות! (מזגנים 1 כ"ס עם טכנולוגיית ON/OFF רגילה נמכרים היום בשוק במחיר של 1690 ₪. את ההפרש של 299 ₪ חוסכים תוך שנה בחשבון החשמל).
מזגן עילי 1.25 כ"ס, בדירוג אנרגטי A ובתפוקה משתנה DESIGN INVERTER-120 יכללו את טכנולוגיית האינוורטר החדשה שחוסכת עד 50% בצריכת החשמל וידועה בפעולה החרישית שלה. טכנולוגיית האינוורטר תורמת לקירור החלל במהירות גבוהה, שומרת על טמפרטורה יציבה המונעת 'גלי קור' ו'גלי חום', מפחיתה באופן משמעותי את תחושת היובש ומתאימה את רמת המיזוג לדרישות החדר.