קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
כל בו קרור ממן משיקה מוצרים חדשים תוצרת P&M

כל בו קרור ממן משיקה מוצרים חדשים תוצרת P&M

יכולים להפוך את חיי הטכנאי לקלים ונוחים יותר

ישראל ציגלמן
לאחרונה התווספו לקו המוצרים של חברת P&M מוצרים חדשים אשר יכולים להפוך את חיי הטכנאי לקלים ונוחים יותר. בנוסף, על מנת להיענות לביקוש ההולך וגובר למוצרי החברה, הכניסה חברת כל בו קרור ממן למלאי כמות גדולה של המוצרים הסטנדרטיים, המוכרים והאהובים על טכנאי הקירור והמיזוג בישראל, ובכך הביאה כמה בשורות:
הבשורה הראשונה מגיעה מתחום משאבות הניקוז הדקורטיביות. לאור הביקוש ההולך וגובר למשאבה הדקורטיבית הסטנדרטית דגם DP-168, החליטה חברת כל בו קרור ממן לייבא לארץ דגם נוסף של משאבה דקורטיבית חזקה יותר. המשאבה החדשה עוצבה בסגנון פוסט מודרני, המתאים לחללים פנימיים ביתיים ומסחריים ותורמת לפן האסטטי של הקיר עליו היא תלויה. המשאבה החדשה הינה בעלת מנוע חזק יותר של 19 וואט וכן בעלת קיבולת מים רבה יותר – 350 CC. כמו כן מתאפיינת המשאבה ברעש עבודה נמוך של 36 DB. בכך מצטרפת משאבה זו למערך מוצרי P&M, המשדרים אמינות, איכות ומצוינות.
הבשורה השנייה מבשרת על כניסתה לשוק הישראלי של הסעפת הדיגיטאלית תוצרת P&M. הסעפת מתאימה לכל סוגי הגזים החדשים הישנים וכן לגז פרופאן. הסעפת, כאמור, הנה דיגיטאלית דו דרכית, בעלת ידיות ארגונומיות-נוחות לשימוש, לוח תצוגה מואר וארוזה במזוודת פלסטיק קשיחה. הסעפת מגיעה עם 3 צינורות, כחול, צהוב ואדום, באורך של 60 אינץ', המתאימים לעבודה בלחץ עד 800 PSI, וכן 3 מחברים המתאמים בין צנרת ¼ וצנרת 5/16, בנוסף לכל אלו מתווסף רגש טמפרטורה חיצוני המסוגל לאתר את נתון ה-Super heat. הסעפת מציגה מידות וואקום, כאשר במקביל היא מסוגלת לאתר דליפות. 
מוצרים חדשים אלו מתוצרת P&M, הינם כאמור איכותיים ביותר, מיוצרים בקפידה ומחירם זול.