קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
בטר פלייס תספק ל

בטר פלייס תספק ל"אלקו" רכבים חשמליים בהיקף 15 מיליון ש'

ההסכם בין החברות כולל גם התקנה של תשתית טעינה בבית העובד

חברת בטר פלייס חתמה על חוזה עם קבוצת אלקו החזקות, שבשליטת משפחת זלקינד, לאספקת רכבים חשמליים בהיקף של כ-15 מיליון שקל. 
הרכבים החשמליים ישמשו את חברות הבת בקבוצה – אלקטרה בע"מ ואלקטרה מוצרי צריכה. בשלב ראשון, תרכוש אלקו מבטר פלייס בהסכם ליסינג 25 מכוניות מדגם הפלואנס Z.E, שיסופקו לה עד סוף שנת 2012, ואילו בשנת 2013 יסופקו לחברות הקבוצה 100 רכבים נוספים.
היקף העסקה צפוי לגדול בהמשך עד לסדר גודל של כ-600 רכבים חשמליים שיסופקו לקבוצה. ההסכם בין החברות כולל גם התקנה של תשתית טעינה בבית העובד, וכן תמיכה טכנית מקיפה באמצעות מערכות השליטה והבקרה של בטר-פלייס.
אבי ישראלי, סמנכ"ל פיתוח עסקי באלקו החזקות: "קבוצת אלקו מאמינה בסביבה ירוקה ובשילובן של טכנולוגיות התורמות לאיכות הסביבה. אימוץ הרכבים החשמליים של בטר פלייס עולה בקנה אחד עם הבנייה הירוקה המתקדמת שיושמה ב"מגדל אלקטרה", שכולל אלמנטים סביבתיים ו'ירוקים' רבים, כן במוצר הדגל הקמעונאי שהשיקה אלקטרה מוצרי צריכה אשתקד, בר המים "אלקטרה בר", שמאפשר צריכת מי ברז נקיים ללא צורך בבקבוקים ומסייע לשמור על סביבה נקייה ובריאה". 
משה קפלינסקי, מנכ"ל בטר-פלייס ישראל: "אנחנו בסיומו של שלב הפיתוח בפרויקט תשתית חסר תקדים ועוברים בימים אלה לשלב המכירה והמשך הענקת שירות ללקוחותינו. אלקו החזקות וקבוצת אלקטרה מצטרפות לחברות מובילות אחרות במשק שבחרו להפוך ללקוחות המאמינים בחזונה של "בטר פלייס" ואני מברך אותה על כך ומודה לה על הבעת האמון".