קול אייר ניוזלטר
אינך רואה את הכתבות? לחץ כאן |  לאתר קול אייר לחץ כאן |  לצפיה בעיתון הדיגיטלי של החודש לחץ כאן |  מי אנחנו  לחץ כאן
תדיראן התקינה מערכת אקווה אייר בישיבת

תדיראן התקינה מערכת אקווה אייר בישיבת "הר ברכה" בשומרון

מערכת ירוקה וחסכונית בחשמל בשל הפעולה הכפולה שהיא מבצעת

חברת תדיראן גרופ התקינה לאחרונה מזגן מיני מרכזי אקווה אייר אינוורטר דגם 65 בישיבת הר ברכה שבהתנחלות הר ברכה בשומרון.
מערכת אקווה אייר היא מערכת ירוקה וחסכונית בחשמל, בשל הפעולה הכפולה שהיא מבצעת. המערכת ממזגת את חדר האוכל של הישיבה ומספקת במקביל מי צריכה חמים למטבח הישיבה גם בימי שבת וחג, המיועדים להכשר הכלים. מערכת זו מצטרפת בהצלחה למערכות נוספות אשר הותקנו ברחובות, נס ציונה ויבנה.
אקווה אייר בטכנולוגיית האינוורטר, הוא מזגן מיני מרכזי בעל מערכת היברידית חכמה, המנצלת את האנרגיה מן המזגן לחימום דוד המים. חימום המים מתבצע באמצעות חיבור היחידה החיצונית של המזגן אל דוד המים. חימום המים בקיץ מתבצע בחינם בזמן פעולת המזגן בקירור. בחורף פעולת חימום המים יעילה ביותר – עד כפי ארבע לעומת פעולת גוף חימום. 
המערכת החכמה היא ירוקה יותר וחסכונית בחשמל. במקרה של תקלה בפעולת המזגן גוף החימום ייכנס לעבודה באופן אוטומטי. מרחק התקנה מקסימאלי בין ה- AQUA BOX ליחידה החיצונית עד 5 מטר ומרחק התקנה מקסימאלי בין ה- AQUA BOX לדוד המים עד 20 מטר. המערכת מותאמת לעבודה עם דודים בנפחים בין 100 – 150 ליטר.
"תדיראן", שהוקמה לפני 46 שנה, פועלת בשוק המזגנים הביתיים והמסחריים, המגלגל על פי הערכות כ-1.2 מיליארד שקל בשנה. החברה היא שחקן מרכזי ונחשבת ליחידה בשוק שיש ביכולתה לתת פתרונות מערכתיים לכל צורכי מיזוג האוויר, ממערכות מסחריות גדולות באמצעות מזגני Carrier, דרך מערכות מתוחכמות לעסקים בינוניים ובתי מסחר בטכנולוגיית ה-VRF של תדיראן וטושיבה ועד למערכות מיזוג ביתיות.