דבר העורך קול אייר גיליון יוני 2015

דבר העורך קול אייר גיליון יוני 2015

בשקט יחסי נכנסנו בשעה טובה ומוצלחת לעונה החמה והאינדיקציה לכך היא לא רק מד המעלות ההולך ומטפס מעלה אלא שפע הקמפיינים בהם פצחו חברות המזגנים המובילות באמצעי המדיה השונים.

אבי אובליגנהרץ
 הקמפיינים מבליטים את המזגנים החכמים והחסכוניים המאפשרים לציבור להצטרף למאמץ הרחב לחסכון באנרגיה בעבור מחיר שווה כמעט לכל כיס. 
תוסיפו לכך את הגידול המדהים שנרשם בכמות הקריאות למתקיני וטכנאי מזגנים במהלך חודש מאי, ונראה שצפויה לנו שנה מוצלחת למדי בענף.
בכלל יש תחושה של משהו טוב שקורה בעת האחרונה בענף לאור ההתארגנויות המוצלחות של קבלני ומתקיני המזגנים. כל ארגון עושה לעצמו נפשות ומגייס לשורותיו עוד ועוד חברים אם באמצעות הפייסבוק ואם באמצעות המפגשים הרבים שנערכים ברחבי הארץ. 
לא רק ששני הארגונים החשובים ממשיכים לפעול למיסוד הענף והעלאת רמתם המקצועית של העוסקים בו, אלא שכעת אנו מתבשרים כי מכון התקנים החליט להיכנס לעובי הקורה, ואנשיו שוקדים על כתיבת סילבוס עבור קורס להסמכת מתקינים שיועבר במכללות ובתי הספר המקצועיים ברחבי הארץ . מדובר בקורס שיהיה ככל הנראה בהיקף של כ-200 שעות ומשתתפיו ידרשו להיות בעלי תעודת חשמלאי מוסמך. בואו נאחל לעושים במלאכה שהמהלך יצליח שכן הצלחתם תקפיץ את הענף קדימה בכמה דרגות.
לא נותר לנו אלא לקוות שיעבור עלינו קיץ שקט במיוחד במישור הבטחוני וגדוש לעיפה במישור התעסוקתי.
 
קריאה נעימה


פי.סי.חץ