דבר העורך קול אייר אוקטובר 2015

דבר העורך קול אייר אוקטובר 2015

למרות שישראל היא שוק קטן וכמות המזגנים המותקנת בה מדי שנה: כ-500 אלף יחידות, היא זניחה למדי בהשוואה למרבית המדינות המערביות, כמות פתרונות המיזוג, הקירור, החימום והאוורור שמוצעות בה נמצאת בעלייה מתמדת בעשור האחרון.

אבי אובליגנהרץ
תערוכת אקלימה ה-23 תספק עבור כל העוסקים בענף הזדמנות יוצאת מהכלל לראות מקרוב את הפתרונות הכי חמים ואת הטכנולוגיות הכי מתקדמות המיוצרים על ידי החברות המובילות כיום בעולם, תחת קורת גג אחת ומבלי לעבור בביקורת דרכונים.
כ-5,000 מוצרים (מזגנים, מאווררים, צ’ילרים,מערכות בקרה ועוד) תוצרת כ-700 חברות מרחבי העולם יוצגו בשלושת ימי התערוכה במסגרת התערוכה שתתקיים במרכז הירידים.
זוהי ההזדמנות הדו שנתית וייחודית של כולנו לעצור לרגע מהעשייה היומיומית, להיפגש עם הלקוחות והספקים שלנו באופן בלתי אמצעי, להתעדכן במה שקורה בענף ולהעשיר את הידע שלנו באמצעות שלל המציגים והכנסים הרבים שייערכו באירוע שנחשב לחלון הראווה של תעשיית המיזוג והאוורור המקומית.
יש לקוות רק שמזג האוויר הסוער שפקד אותנו בשבוע שקדם לתערוכה ואשר גרם לקריסת עצים, מנופים ועמודי חשמל ולשיבושים קשים באספקת החשמל ברחבי הארץ - יאיר לנו את פניו. התנהלותה של חברת החשמל שברגע האמת הכזיבה את לקוחותיה וגרמה להם לעוגמת נפש רבה, ראויה להיחקר. אבל על כך ננסה להרחיב בגיליון הבא ובינתיים ברצוני לאחל למציגים ולמבקרים ב”אקלימה” תערוכה מוצלחת ופוריה במיוחד.
 
קריאה נעימה
 


פי.סי.חץ