דבר העורך קול אייר גיליון מאי 2012

דבר העורך קול אייר גיליון מאי 2012

אם לא די בזאת שהענף משופע ב'חאפרים' מתברר כי חלק גדול מהמתקינים הוותיקים לא עבר כל הכשרה או הדרכה מספקת

אבי אוליגנהרץ
"השוק הישראלי ניצב בקדמת החזית הטכנולוגית ומבחינתנו זהו השוק הכי מתקדם בעולם אחרי השוק האוסטרלי, כך שאין ספק שזהו מהלך נבון מבחינה אסטרטגית", הסביר לעבדכם הנאמן ג'יימס פו, מנהל אזור המזרח התיכון בחטיבת המזגנים הביתיים של מידאה, את האסטרטגיה שעמדה מאחורי כניסת חברת המיזוג מס' 1 בעולם לשוק המקומי הקטן והדחוס.
יש לקוות שאנשי טורנדו, המשווקת הבלעדית של מידאה בארץ, לא יטרחו לתרגם לפו ולשאר בכירי מידאה את עיקרי סקר המתקינים אותו אנו מפרסמים בהמשכים במהלך ארבעת החודשים האחרונים, ואשר מצביעים על כשל מתמשך בהכשרת מתקיני מערכות המיזוג.
אם לא די בזאת שהענף משופע ב'חאפרים', שמוציאים לו שם רע וגורמים לו נזק אדיר, מתברר כי חלק גדול מהמתקינים הוותיקים לא עבר כל הכשרה או הדרכה מספקת בנוגע למזגני האינוורטר ולכן נוטה לא להמליץ לחוג הלקוחות שלו על הטכנולוגיה שחוללה מהפך גורף בעולם המיזוג.
אחרי שקראנו בהרחבה את עמדותיהם של המתקינים ומהנדסי המיזוג בנוגע למתרחש בענף, "קול אייר" מפנה בגיליון הנוכחי והבא, את הזרקור לעבר יצרני ויבואני מערכות המיזוג, מתוך רצון להבין כיצד הם חושבים שניתן לתקן את הקלקולים של הענף ולהעלות את קרנו, כך שבביקורים הבאים של בכירי תעשיית המיזוג העולמית בישראל נוכל באמת להתגאות כי גם מבחינת כח אדם, ישראל היא אחד השווקים המתקדמים בעולם.
קריאה נעימה
אבי אובליגנהרץ


פי.סי.חץ