הלקוח נאלץ להתעקש כדי לקבל המזגן שבמבצע

הלקוח נאלץ להתעקש כדי לקבל המזגן שבמבצע

תושב אזור המרכז ביקש להצטייד לאחרונה במזגן חדש ובמחיר אטרקטיבי. אחרי שערך בדיקה מקיפה באינטרנט, מצא בני כהן מבצע של רשת מחסני חשמל: מזגן כולל התקנה תמורת 1,899 שקל.
כהן, שצלצל לסניף הרשת ברחוב יגאל אלון בתל אביב וביקש להזמין את המזגן, התבשר כי "מחסני חשמל" לא מאפשרת מכירות בטלפון ועליו להגיע פיזית לסניף לביצוע הרכישה. בנוסף, נאמר לו להזדרז היות ונותרו 32 מזגנים שכאלה במלאי.
שמח וטוב לב הוא יצא מביתו וכשהגיע לחנות הבהיר לו להפתעתו המוכר כי "אין יותר מזגנים כאלה ברשת". אחרי דין ודברים עם המוכר ולאור התעקשותו של כהן לקבל את המוצר במחיר הנקוב במודעה, אותה טרח להציג בפני המוכר (לפיה המבצע עדיין בתוקף), ועל פי עדותו של כהן גם אחרי איום בפנייה לתקשורת כדי לדווח על מה שאירע- ניאות המוכר לבקשתו ומכר לו את מזגן במחיר הנקוב בפרסומים.
"חבל לי, כי לקוח אחר היה מזמן מרים ידיים ומשלם בלית ברירה תוספת של 499 שקל בעבור ההתקנה", אומר כהן, "זאת למרות שמגיע לו את המזגן ללא תוספת של שקל אחד בעבור התקנה על פי המצוין בפרסומי הרשת".
מרשת מחסני חשמל נמסר בתגובה: "אנו מצרים על המקרה. מדובר בטעות אנוש נקודתית. רשת מחסני חשמל עושה ותמשיך לעשות הכל למען לקוחותיה. ראוי לציין כי בסופו של דבר הלקוח כן נהנה מהמבצע וביצע את הרכישה".


פי.סי.חץ