ענקית התעשייה מטייוואן מעוניינת בפתרונות מים וקלינטק תוצרת ישראל

ענקית התעשייה מטייוואן מעוניינת בפתרונות מים וקלינטק תוצרת ישראל

 

נציגי חברת הכימיקלים LCY, המייצרת ומוכרת כ-50 מוצרים אותם היא מוכרת ברחבי העולם, ביקרו לאחרונה בישראל במטרה לאתר פתרונות מים וקלינטק כחול-לבן. 
LCY הנה בעלת אתרי ייצור בטיוואן, סין, יפן, ארה"ב וקטאר והיא נאמדת בשווי השוק של כ-950 מיליון דולר ומחזור שנתי של כמיליארד דולר. נציגיה ביקרו בישראל, בעקבות הקשחת הרגולציה החלה על ייצור כימיקלים במדינות השונות בהן פועלים מתקני הייצור של החברה, ומעוניינים בפתרונות אשר יסייעו לה לעמוד בדרישות הסביבתיות המחמירות. 
במהלך הביקור שנערך ביוזמת הנספח המסחרי של משרד הכלכלה (תמ"ת) בטייוואן, ביקרו האורחים בין השאר בחממה הטכנולוגית "כינרות", ופגשו חברות ישראליות המציעות טכנולוגיות בתחום ההתייעלות האנרגטית והטיפול בשפכים. לבסוף נפגשו נציגי החברה האסייתית עם נציגי קרן הון הסיכון הישראלית Israel Cleantech Ventures. 
הנספח המסחרי של משרד הכלכלה בטייוואן, דורון חמו, מסר כי "חברתLCY  הינה אחת מחברות הכימיה המובילות בטיוואן. נציגי החברה אשר נכחו באירוע שנערך בטייוואן בחודש ינואר השנה נחשפו לתעשייה המתקדמת של ישראל בתחום של טיפול במים והחליטו לשלוח משלחת חלוצית כבר החודש". 
 


פי.סי.חץ