מערכות מיזוג אוויר היברידיות במרכז כנס אימקם בחודש יולי

מערכות מיזוג אוויר היברידיות במרכז כנס אימקם בחודש יולי

 

רכבים היברידיים נוסעים מזה כמה שנים על כבישי ישראל, אבל מה הן מערכות מיזוג אוויר היברידיות? הרצאתו של פרופ' גרשון גרוסמן, דיקן הפקולטה למכונות בטכניון, תשפוך אור על הנושא המעניין ותעמוד במרכז הכנס הבא של איגוד אימקם 2000, הנערך בשיתוף ובחסות עיתון קול אייר.
חברי איגוד מהנדסי קירור ומיזוג אוויר יתכנסו ב-2 ליולי 2013 בשעה 14.15 בכפר המכביה ברמת גן. בנוסף להרצאה המרכזית יעמדו על סדר היום הרצאה נוספת ברוח האנרגיה הירוקה, בנושא קירור פסיבי שלIan Cathcart. RCDD, CDCDP, Channel Manager – EMEA Chatsworth Products International Ltd.       
מהנדס חנן בראלי, מחברת תכנון קור עז בע"מ, ירצה על "יישומים במערכות מיזוג אוויר בעזרת הטבלה הפסיכומטרית" ואת האירוע יחתום מהנדס דן ויסמן מחברת ארדן עם סקירה בנושא: "לוחות חשמל של מערכות מיזוג אוויר לפי התקן החדש".
החברים אשר טרם העבירו את דמי החבר בסך 450 ₪ לשנת 2013 מתבקשים לעשות זאת בהקדם. נשיא האיגוד, עמוס ברקוביץ', מבקש בנוסף, כי על מנת ליעל את  הפצת ההזמנות לכנסים וחוזרים כלליים לחברים, יש לעבור לדיוור באמצעות דוא"ל. החברים אשר טרם מקבלים את הדיוור באמצעות דוא"ל מתבקשים להעביר למזכירות האיגוד את כתובת הדוא"ל שלהם בצורה ברורה כדי לאפשר את צירופם לרשימת התפוצה של חומר אימקם במייל.
בנוסף, הכנס שאחרי הכנס ביולי יתקיים ביום רביעי 30.10.2013 במרכז הקונגרסים אשר בגני התערוכה תל-אביב, במסגרת תערוכת אקלימה 2013 בחסות חברת שטיר.
 


פי.סי.חץ