תלמידי תיכון משביתים את הלימודים עד שיותקנו מזגנים

תלמידי תיכון משביתים את הלימודים עד שיותקנו מזגנים

החום המעיק שהגיע לאזורנו עושה בכולנו שמות והגדילו לעשות תלמידי תיכון דרור ברמל, שכחודש לפני תום הלימודים פצחו בשביתה גורפת עד אשר יותקנו להם מזגנים. 
”מאז שחזרנו מחופשת הלימודים בסוף חודש אפריל אין לנו מזגן בכיתות", סיפר תלמיד כיתה י', לוואי נט. "המזגנים נגנבו בזמן שהיינו בחופש, אבל זו לא אשמתנו. איך מצפים מאיתנו שנלמד ונתרכז, במיוחד בחום הזה?"
צעדם יוצא הדופן של התלמידים זכה לתמיכה בקרב הוריהם שציינו כי הם מתקשים להבין מדוע התקנת המזגנים מתעכבת. "אני חושבת שהם מעכבים את המזגנים כי סיום שנת הלימודים כבר בפתח והם חוששים שיגנבו אותם שוב בחופש הגדול", אומרת מרים אלחטיב, שבנה לומד בכיתה ט', "אבל למה הילדים שלנו צריכים לסבול? רשת 'דרור' ועיריית רמלה מנסים להפיל את האחריות זה על זה — רשת 'דרור' טוענת שהם מחכים לעירייה שתשים מצלמות ואזעקה לפני שהם מתקנים את המזגנים ועיריית רמלה טוענת שזה באחריות "הרשת".
לדברי התלמידים הם אינם מצליחים ללמוד כלל ומצאו מפלט מהחום הכבד במזגנים המותקנים בחדר המחשבים ובספרייה. "בכיתות אין מאוורר ואפילו מהחלונות לא נכנס אוויר מרוב שהם גבוהים, פשוט חונקים אותנו", הוסיף תלמיד אחר.
 


פי.סי.חץ