קבוצת 207 חנכה מרכז לוגיסטי עם מערכת קירור מתקדמת

קבוצת 207 חנכה מרכז לוגיסטי עם מערכת קירור מתקדמת

בוצת 207, מקבוצת אלאלוף, חנכה באירוע חגיגי ורב משתתפים מרכז לוגיסטי חדש, מהמתקדמים ביותר במדינת ישראל. המרכז החדש נחנך בפארק נמלי ישראל שבעורף נמל אשדוד ולדברי עו”ד גבי כנפו, מנכ”ל קבוצת 207, המרכז הוקם והוא ערוך לקראת הקמת הנמלים החדשים וגידול בפעילות הנמלים הקיימים.
המרכז הלוגיסטי תוכנן כך שיכלול שירות למגוון רחב של חוליות בשרשרת הלוגיסטית בהן פעילות חברות הבנות של הקבוצה והותקנה בו מערכת קירור חדשנית ומבוקרת טמפרטורה. לאור זאת, המרכז יציע שירותי מסוף מטענים ומכולות באמצעות חברת מסוף 207, מחסן חופשי באמצעות חברת 208, אחסון ותיקון מכולות באמצעות חברת מרין קונטיינרס, שירותי טיפול במכולות קירור באמצעות מרין קונטיינרס קירור ולבסוף, הובלה יבשתית באמצעות חברת אייל מטענים והשגחה.
מנכ”ל קבוצת 207 עו”ד גבי כנפו היה נרגש. הוא סיפר על ההשקעה של כ-100 מיליון שקלים במתקן החדש והבהיר, “נמשיך להשתפר ולהתייעל על מנת להעניק את השירות הטוב ביותר שניתן לכלל הלקוחות”. הוא הבהיר כי הענף נערך לשינויים המתחוללים. “מי שלא ידע להיערך לדרישות הטכנולוגיות והמקצועיות לא יוכל לשרוד בסביבה שמשתנה ללא היכר”.
נתן אלאלוף, סגן נשיא קבוצת אלאלוף הדגיש את המחוייבות של הקבוצה לספק שירות לאורך כל השרשרת הלוגיסטית. “ההיסטוריה של קבוצת אלאלוף שזורה בהיסטוריה של מדינת ישראל. היום אני משיקים מרכז לוגיסטי חדש מהמתקדמים ביותר במדינת ישראל וזוהי אבן דרך נוספת בהיסטוריה של אלאלוף. המרכז החדש מאפיין את ה-DNA של קבוצת אלאלוף - ראשוניות, קדמה, חדשנות והשירות הטוב ביותר שניתן לספק - DNA שהנהיג ג’קי אלאלוף שבזכות חזונו ופועלו התפתחה אלאלוף אט אט לקבוצה המונה תשע חברות שהן למעשה תשע חוליות על שרשרת אחת שמספקת פתרונות לוגיסטיים מלאים”.


פי.סי.חץ