אורמת שדרגה את תחנת הכוח Mammoth G1

אורמת שדרגה את תחנת הכוח Mammoth G1

אורמת טכנולוגיות השלימה בהצלחה את פרוייקט השדרוג של תחנת הכוח Mammoth G1 הממוקמת במחוז Mono שבקליפורניה. התחנה, הפועלת בהספק מלא של 6 מגאוואט, הופעלה מסחרית ונהנית כיום מהתעריפים המסחריים במסגרת חוזה החשמל החדש עם Pacific Gas and Electric Company) PG&E), לפיו התחנה יכולה לספק חשמל בהיקף של עד 7.5 מגאוואט. 
תחנת הכוח Mammoth G1 החלה לפעול בשנת 1984 במסגרת חוזה חשמל מסוג Standard Offer Contract No. 4 עם חברת החשמל Southern California Edison במרץ 2013 הודיעה אורמת טכנולוגיות כי היא ו-SCE הגיעו להבנות על ביטול חוזה החשמל המקורי כך שהתאפשר לאורמת לחתום על חוזה חשמל חדש ל-20 שנה עם PG&E בתעריף שאינו צמוד למחירי הגז. פרוייקט השדרוג בוצע במהלך שנת 2013 והושלם תוך פחות משמונה חודשים מרגע התחלת העבודות בשטח. התחנה הגיעה להספק מלא תוך פחות מחודש מסיום העבודות.
יורם ברוניצקי, נשיא ומנהל תפעול ראשי של אורמת טכנולוגיות מסר: “השלמת פרוייקט השדרוג של Mammoth G1 והפעלתה המסחרית של התחנה במסגרת חוזה חשמל חדש עם PG&E מהווה דוגמא נוספת ליכולתה של אורמת להוסיף ערך לתחנות פועלות. אנו כבר רואים את השיפור ביעילות התחנה כתוצאה מהחלפת הציוד המקורי בציוד של אורמת ומצפים לזמינות גבוהה יותר, הוצאות תפעול ותחזוקה נמוכות יותר ושיפור ב-EBITDA“.


פי.סי.חץ