ברן תבצע פרויקט בהיקף 8 מיליון דולר בדרום אפריקה

ברן תבצע פרויקט בהיקף 8 מיליון דולר בדרום אפריקה

קבוצת ברן, ספקית בינלאומית של פתרונות הנדסה, תשתיות וטכנולוגיה, מדווחת על חתימת הסכם עם חברת הרכבות הדרום אפריקאית PRASA להקמת מערכת בקרה בהיקף פרויקט הנאמד בכ-30 מיליון שקל (8 מיליון דולר, 80 מיליון ראנד). הפרויקט, בו זכתה חברת בת של ברן המוחזקת בשיעור של 70%, הינו לתחילת ביצוע מידית ומשך הביצוע המתוכנן כשנה. ברן מעריכה כי פרויקט זה בדרום אפריקה עשוי להיות ראשון בין פרויקטים אפשריים נוספים לביצוע עם אותו לקוח. הסכם זה מצטרף לשני הסכמים אסטרטגיים עליהם חתמה בחודשיים האחרונים קבוצת ברן במסגרת פעילות מגזר ברן אינטרנשיונל בהיקף כולל של עד כ-200 מיליון שקל בפרויקט להקמת אתרי תקשורת סלולרית בדרום מזרח אסיה לביצוע במהלך השנתיים הקרובות וכן בהסכם עם חברת נפט לאומית של מדינה באסיה להקמת מתקן פטרוכימי משופר.
קבוצת ברן פועלת כיום במעל ל-12 מדינות בעולם בפרויקטים שונים. תחום הקמת מערכות בקרה הנו חלק מפעילות תחום הטלקום בחברה, הנחשב לאחד מתחומי הליבה בפעילות ברן אינטרנשיונל.
נחמן צבר, מנכ”ל קבוצת ברן: “קבוצת ברן שמחה מאוד על זכייתה בביצוע פרויקט אסטרטגי חשוב זה בדרום אפריקה. במהלך השנה האחרונה ביצענו ארגון מחדש בחברה המקומית שלנו בדרום אפריקה, והמבנה החדש, לצד קבלת אישורים ורישיונות שונים יאפשרו לנו כעת להתחיל ולבצע פרויקטים בשוק יעד חשוב זה. אנו מאמינים כי הפרויקט הנוכחי יאפשר לנו לקדם ולחתום על הסכמים נוספים בדרום אפריקה, בין היתר גם באמצעות חבירה ושותפות עם גורמים מקומיים”.


פי.סי.חץ