כנס אימקם הבא ב-28 לדצמבר בכפר המכבייה

כנס אימקם הבא ב-28 לדצמבר בכפר המכבייה

המפגש האחרון של איגוד אימקם 2000 (איגוד מהנדסי קירור ומיזוג אוויר), לשנה האזרחית הנוכחית, יתקיים ביום ראשון 28 לדצמבר 2014 בשעה 14:15 בכפר המכבייה רמת גן.
על סדר היום הרצאותיהם של פרופ’ אבנר רוטשילד מהפקולטה למדע והנדסת חומרים בטכניון בנושא:     “חלודה - לא מה שחשבתם - המפתח לאנרגיה סולרית זמינה”; ד”ר עומרי מורג - סמנכ”ל שיווק  בגדיר הנדסה- “התייעלות אנרגטית - כך עושים זאת נכון! “מהנדס צבי רונן - יו”ר ועדת התקינה ובעל חברת צבי רונן מהנדסים בע”מ-” התקנים החדשים שהוכנו ע”י משרד האנרגיה והמים”; מהנדס אסף מנטין, מנהל מחלקת ההנדסה  בחברת “אקון טק - מיצובישי- “ “מאווררי BIGASSF - ארה”ב בטכנולוגיה “HLVS; ומהנדס משה (לבקו) לבקוביץ מהנדס ראשי חברת אלקטרה מיזוג אוויר: “מגמות במיזוג הביתי והמסחרי הקל”.
יו”ר האיגוד מהנדס עמוס ברקוביץ מוסר כי החברים אשר טרם מקבלים את הדיוור באמצעות דוא”ל מתבקשים להעביר למזכירות האיגוד את כתובת הדוא”ל שלהם בצורה ברורה כדי לאפשר את צירופם לרשימת התפוצה של חומר אימקם במייל: imkam.ab@gmail.com. בנוסף, דמי החבר לשנת 2015 יישארו בתוקפם דהיינו בסך של 450 ש’’ח לכל השנה.  כל מי אשר יקדים וישלם את דמי החבר עד 31/12/14 יזכה להנחה של 30 ש’’ח וישלם סך 420 ש’’ח בלבד. תשלום דמי החבר יבוצע בהמחאות או במזומן בלבד!


פי.סי.חץ