אלמנטים ייחודיים של הצללה ואוורור הותקנו בפרויקט SEA TOWER

אלמנטים ייחודיים של הצללה ואוורור הותקנו בפרויקט SEA TOWER

פרויקט המגורים SEA TOWER יטווה את קו הרקיע החדש של מבואות חיפה ואזור הצפון. 26 קומות המציעות 94 דירות יוקרה ייחודיות בנות 4 ו-5 חדרים ופנטהאוזים מפוארים בני 7 חדרים. כל הדירות משקיפות לנוף פנוראמי עוצר נשימה של הים - כבר מהקומה הראשונה. תשומת לב מקסימאלית הושקעה בעיצוב הדירות והמעטפת החיצונית של המגדל, בהתאם לתכנון האדריכלי העדכני ביותר, המציע, בין השאר: ריצוף יוקרתי, דלתות פנים מעוצבות, תריסים חשמליים, אסלות סמויות ועוד. המגדל כולל מעליות מהירות, לובי מפואר, חדר כושר משוכלל, מועדון דיירים, חניון פרטי עם חניה ומחסן פרטיים לכל דירה.
קבוצת אלוקל הפועלת בתחום האסתטיקה הארכיטקטונית-אורבאנית השלימה בימים אלה את התקנת מסתורי המערכות והחיפויים בעזרת רפפה ייחודית מדגם SOLAR TECH, הבחירה של אדריכל הפרויקט אבי טולדנו במערכת המסתורים של קבוצת אלוקל בשל תפקידה החשוב במגמת הבנייה הירוקה. אלמנטים של הצללה ואוורור הופכים לנחוצים יותר ויותר בעולם ובישראל בפרט בשל מגמת ההתחממות הגלובלית היקף הפרויקט: חצי מיליון ש’’ח.
בני קונויסר מנהל השיווק של קבוצת אלוקל : “מסתורי המערכות של אלוקל נועדו לספק מראה אחיד, אסתטי ונעים לחזית הבניין כאלמנט עיצובי התורם למראהו הכללי של המבנה, המסתיר חבלי ייבוש כביסה, מנועי מזגנים, פירי אשפה, פירי מעליות, צירי מילוט ועוד. 
בנוסף, המסתורים תורמים תרומה אקולוגית נכבדה לפעולת קירורו של המבנה, הודות ליכולתם להטיל צל ולאפשר אוורור בין פנים וחוץ ובכך תורמים למראהו הייחודי והנקי של המגדל.


פי.סי.חץ