נטפים הוכתרה כספק פתרונות ההשקיה הטוב ביותר בהודו

נטפים הוכתרה כספק פתרונות ההשקיה הטוב ביותר בהודו

נטפים הודו, חברת בת של נטפים, חברת ההשקייה המובילה בעולם, זכתה בתואר “ספק פתרונות ההשקיה הטוב ביותר של השנה” בזכות שמירה על רמת ביצועים גבוהה, ועמידה במחויבות לשיפור השירות לקהילה החקלאית. התואר הוענק לה בטקס הענקת פרסי מצוינות בעסקים ובשירות לשנת 2014, שנערך על ידי אקדמיית בראנדס ההודית.  
הפרס, שהוענק לנטפים בקטגוריית ‘מצוינות בטכנולוגיה’, מהווה הוכחה לכך שהטכנולוגיה של נטפים הנה ייחודית וחדשנית. האירוע אורגן על ידי אקדמיית בראנדס, חברת ייעוץ מובילה בתחום ניהול מותגים בהודו, ואחד השמות המובילים בתעשיית ה-MICE (מפגשים, תמריצים, כנסים ותערוכות) בהודו. אקדמיית בראנדס ידועה ברחבי העולם ביצירת פלטפורמות והוצאה לפועל של אירועים חדישים וייחודיים בקרב תעשיות שונות בהודו. 
אבינאש ת’אקור, מנהל השיווק והפיתוח העסקי של נטפים הודו, קיבל את הפרס בטקס מפואר במלון מובנפיק בעיר בנגלור. ת’אקור הקדיש את הפרס לעובדי נטפים ברחבי העולם, המקדישים מאמצים רבים להשגת מצוינות טכנולוגית זו. הוא הודה לאחוות החקלאים על האמון שנתנו במוצריה ושירותיה של נטפים.
נטפים היא החברה המובילה בעולם בפתרונות להשקייה בטפטוף ובמיקרו-השקייה להשגת חקלאות ברת-קיימא. לחברה 28 חברות-בת, 16 מפעלי ייצור ולמעלה מ-4,000 עובדים ברחבי העולם, אשר בעזרתם היא מספקת פתרונות חדשניים ליותר מ-110 מדינות ברחבי העולם.


פי.סי.חץ