אבי מעוז מונה למנכ

אבי מעוז מונה למנכ"ל שותפות החיפושים גבעות עולם

שותפות החיפושים גבעות עולם מינתה את אבי מעוז, לשעבר מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון ומנכ"ל משרד הפנים, לתפקיד מנכ"ל השותפות.
למעוז (58) יש ניסיון עשיר בתפקידים ביצועיים בסביבות עבודה מאתגרות, תוך הנעת מערכות גדולות בעלות תקציבים של מיליארדי שקלים. בעשור האחרון מעוז עסק בקידום מיזמים פרטיים ובתפקידי ניהול וייעוץ בתחום התשתיות והנדל"ן. בשנים 1999-2004, תחת ממשלות ברק ושרון, כיהן מעוז כמנכ"ל משרד הפנים (1999-2001) וכמנכ"ל משרד הבינוי והשיכון (2001-2004).
מעוז מכהן כיו"ר דירקטוריון בחברת השתתפויות בנכסים בע"מ וכדירקטור בחברת הדיור עמיגור. כמו-כן משמש כדח"צ בחברת אביזרי הצנרת הבורסאית אברות תעשיות בע"מ. למעוז מערכת יחסים קרובה עם שותפות גבעות, לה הוא משמש כיועץ חיצוני החל משנת 2012, והוא מכיר היטב את פעילותה של השותפות והאתגרים הניצבים לפניה.
"אני עובד מספר שנים עם גבעות עולם, ומכיר היטב את הצרכים המיידיים של השותפות והפעולות הנדרשות לביצוע על מנת להגשים את שדה מגד כמקור נפט משמעותי ברמה לאומית. על בסיס ניסיוני בהנעת מערכות גדולות מוכוונות מטרה, תוך שיתוף פעולה והרמוניה, לקחתי עליי את המשימה לקדם את פעילותה של השותפות, תוך שיתוף פעולה, בין הנהלת השותפות לדירקטוריון ובין השותפות למשקיעים, ומתוך כך להביא ליעילות בהמשך פיתוח שדה מגד", מסר מעוז.


פי.סי.חץ