כנס איגוד אימקם 2000 יתקיים ב-31 למרץ בכפר המכביה

כנס איגוד אימקם 2000 יתקיים ב-31 למרץ בכפר המכביה

מפגש חברי איגוד מהנדסי קירור ומיזוג , אימקם 2000 יתקיים על כוס קפה ועוגה, ביום שלישי 31   למרץ  2015  בשעה 14:15 בכפר המכבייה ברמת גן. אחרי דברי הפתיחה של יו”ר אימק”ם, מהנדס עמוס ברקוביץ, תתקיים הרצאת אורח של אבישי דן גרייצר - מייסד ומנכ”ל GOSTART בי”ס לעסקים, בנושא “שיווק - הבסיס לכל פעילות עסקית, מסחרית,לאומית עצמאית וחברתית”.
את החלק המקצועי של האירוע צפוי לפתוח רן שכטר - BELIMO (ישראל) שמר נציגויות בע”מ, בהרצאה על: “שסתומי פיקוד מים במערכות מיזוג אוויר מרכזיות!“. חיים מייזליס, מנכ”ל חברת ECOTOP בע”מ, יישא דברים בנושא “התועלת הכלכלית בייעול ושיפור הטיפול במים במערכות מיזוג אוויר”.
ההרצאה הבאה שתינתן בשפה האנגלית על ידי מומחה אורח מגרמניה תתמקד ב”נושא גזי הקירור - והשפעתו על האקולוגיה העולמית והתחליפים הקיימים”. את הערב יחתום מהנדס חנוך שוויצר, מהנדס חברת SAMTECH, משווקת סמסונג מערכות מיזוג אוויר, בהרצאה על “מערכות VRF ביעילות גבוהה”.
יו”ר האיגוד מבקש למסור כי: א. החברים אשר טרם מקבלים את הדיוור באמצעות דוא”ל מתבקשים להעביר למזכירות האיגוד את כתובת הדוא”ל שלהם בצורה ברורה כדי לאפשר את צירופם לרשימת התפוצה של חומר אימקם במייל. ב. דמי החבר לשנת 2015 יישארו בסך של 450 ש’’ח לכל השנה. החברים מתבקשים להעביר את התשלום בהקדם האפשרי. ג. לתשומת לבכם כי בין התאריכים 3-4-5- בנובמבר 2015 תתקיים במרכז הכנסים אשר בגני התערוכה - תערוכת אקלימה  2015 המאורגנת על ידי קבוצת שטיר. במסגרת התערוכה יתקיים ביום רביעי 4 לנובמבר 15 כנס חברי אימקם. 


פי.סי.חץ