11 חברות קלינטק ישראליות השתתפו בכנס בי”ל בגרמניה

11 חברות קלינטק ישראליות השתתפו בכנס בי”ל בגרמניה

11 חברות קלינטק ישראליות השתתפו לאחרונה בפורום הסביבה והאנרגיה גרין ונצ’רס בלייפציג, גרמניה. בפורום היוקרתי נטלו חלק נציגים וחברות ממאות מדינות ואלפי חברות בתחומים מגוונים: מים, אנרגיה, בנייה, מיחזור וחומרים מתחדשים. השנה כלל הפורום סמינר עסקי מיוחד עם חברות ישראליות וכן אירוע פתיחה חגיגי לכבוד ישראל בעיריית לייפציג, בהשתתפות שגריר ישראל בגרמניה, השר לאיכות סביבה של מדינת זקסן וראש עיריית לייפציג.
ביוזמת הנספחות המסחרית של מינהל סחר חוץ במשרד הכלכלה בברלין, ובשיתוף עם התכנית הממשלתית הלאומית לקידום טכנולוגיות מים ואנרגיה מתחדשת, הוקם ביתן לאומי ישראלי שיאפשר לחברות הישראליות המשתתפות חשיפה מקסימלית באירוע וכן תיאום פגישות עסקיות המותאמות לצרכי החברות.
בין החברות הישראליות שהציגו בתערוכה מגוון פתרונות חדשניים בתחומים של אנרגיות מתחדשות ואיכות סביבה: חברת ראדגרין שהציגה מערכות ניטור לאיתור ותיעוד מפגעים סביבתיים, חברת אי.אס.טי. שהציגה פתרון חדשני לטיפול בפסולת ביולוגית בקרקע וחברת ציפויי חניתה שהציגה פתרונות ציפוי  לחלונות בניינים וגורדי שחקים לצורך התייעלות אנרגטית.
חמדת שגיא, הנספחת המסחרית של מינהל סחר חוץ בברלין: “ההשתתפות באירוע נותנת הזדמנות טובה גם לחברות ויזמים צעירים מאד להשתתף ולעשות את צעדיהם הראשונים בשוק הגרמני. החברות קיבלו הזדמנות לקדם שיתופי פעולה לא רק עם מאות החברות הגרמניות שלקחו חלק באירוע, אלא גם עם 250 חברות נוספות מיותר מ-30 מדינות ברחבי העולם שהגיעו לפורום”.


פי.סי.חץ