תערוכת התקשורת היתה ללא זיהום סביבתי הודות לשניידר אלקטריק

תערוכת התקשורת היתה ללא זיהום סביבתי הודות לשניידר אלקטריק

 
חברת ניהול האנרגיה המובילה בעולם, שניידר אלקטריק, שיתפה פעולה עם מארגני MWC - תערוכת התקשורת הגדולה בעולם שנערכה לאחרונה בברצלונה, במטרה להפוך את האירוע, לגדול ביותר בעולם עם אפס פליטות פחמן דו חמצני.
בכך הצטרפה שניידר אלקטריק לתוכנית הסביבתית של מארגני קונגרס MWC, שקיבלו את תו התקן הסביבתי PAS 2060, המפרט כיצד לאפשר ניטרליות של פחמן. 
מארגני MWC החלו ביישום היוזמה הסביבתית הן במטרה להפוך את האירוע ללא מזהם, והן במטרה לחנך את המשתתפים על היעדים הסביבתיים של הארגון ולעודד אותם לשמירה על הסביבה. ארגון ה-GSMA מחויב לצמצום ההשפעה הסביבתית של האירועים השונים אותו הוא מפיק. כמו כן, הארגון מתמקד במידה רבה במהלך האירוע בפעולות להפחתת הפסולת מחומרים מודפסים, עידוד השימוש החוזר, מחזור של חומרים במקום, שימוש בשילוט דיגיטלי וכלים אלקטרוניים נוספים. כל זאת, כדי למזער את ההשפעה של  הקונגרס העולמי על הסביבה. 
כנותנת החסות הסביבתית לקונגרס MWC, שניידר אלקטריק מעניקה את חסותה על הפרס Green Mobile Award, שהוענק לפתרון המובייל הירוק ביותר שהוצג במסגרת תחרות Global Mobile Awards  שנערכה במהלך האירוע.
פרס זה מדגיש את התפקיד של המובייל בפיתוח של כלכלות מופחתות פחמן, תעשיה, אורח חיים המושתת על התייעלות אנרגטית, תוכניות קיזוז פחמן , מקורות אנרגיה חלופיים, מחזור, שימור מקורות הטבע , ייצור ולוגיסטיקה מופחתי פחמן וידידותיים לסביבה. 
בנוסף לכך, מציגה שניידר אלקטריק פתרונות תשתית ושירותים לתעשיית הטלקום. פתרונות אלה מאפשרים לתעשייה להוזיל את ההוצאות על אנרגיה, להגיע ליעדי הקיימות ולשפר את הביצועים בכל האתרים הקריטיים. שניידר אלקטריק מציעה לחברות התקשורת דרך נוספת להגדיל את הכנסותיהן באמצעות פריסת Datacenter (חוות שרתים) אחד המשמש הן לשירותי תקשורת והן לשירותי ענן.
תו תקן PAS 2060 הינו תו תקן וולונטרי בריטי המאפשר בדיקה ושקיפות ביישום אמצעים להפחתת שינוי האקלים.  אסטרטגית המענה לשינוי האקלים היא קריטית, ובעת יישום אמצעים להפחתת שינוי האקלים יעילים ,היכולת להבחין בין טענות אמיתיות וכוזבות של ניטרליות פחמן היא קריטית . תקן PAS 2060 מאפשר להשיב לספקנים והציניקנים, ולשמור על האמון והשקיפות שבמאמצים לניהול ולהפחתת פליטות גזי חממה. 
 


פי.סי.חץ