תדיראן במו”מ למתן זכויות במותגים קריסטל ואמקור

תדיראן במו”מ למתן זכויות במותגים קריסטל ואמקור

 
לאחרונה נפוצו בכלי התקשורת פרסומים  על כך שתדיראן מנהלת משא ומתן עם חברת ברימאג  על מכירת מותגי החשמל קריסטל ואמקור תמורת קבלת אחוזים מהמכירות כחלק מיציאתה מתחום המוצרים הלבנים, מהלך שעד כה בא לידי ביטוי במכירת את המותג בלומברג לחברת ראלקו תמורת 23 מיליון שקל.
מתדיראן הולדינגס נמסר בעקבות הפרסומים הללו  כי כחלק מיישום החלטת החברה לפעול ליציאתה מתחום שיווק מוצרי חשמל ביתיים (מוצרים לבנים שאינם מוצרים קטנים או מזגני אוויר), נכון למועד זה החברה מנהלת מגעים ראשוניים עם מספר גורמים בקשר עם התקשרותה בעסקה למתן זכות שימוש במותגים “אמקור” ו-”קריסטל” בתמורה לתמלוגים, ובניגוד לדיווחים החברה אינה מנהלת מגעים למכירת מותגים אלו.
בחברה מבהירים גם כי המגעים כאמור הינם מגעים ראשוניים, וכי אין כל וודאות באשר להתגבשותם לעסקה מחייבת ו/או באשר לתנאי העסקה כאמור.
יצוין כי המותג אמקור כולל בעיקר מקררים שייצורם הועבר לסין מאז סגירת המפעל בעפולה בשלהי 2013, ומוצרי חשמל קטנים לבית כמו מיקסרים, שואבי אבק וקומקומים חשמליים. קרסיטל שבתחילת דרכה עסקה ביצור מכונות כביסה ותנורים, מייבאת כיום מוצרי חשמל למטבח ולטיפול בכביסה מהיצרנים הטובים בעולם .
חברת ברימאג מחזיקה בעקיפין בבעלות על רשת טרקלין חשמל שמשווקת את מותג הבית לנקו ומשמשת כיבואנית מכשירי החשמל של LG כולל  מזגנים למגזר הביתי והמסחרי.


פי.סי.חץ