תדיראן ו-CARRIER האריכו את ההתקשרות לחמש שנים

תדיראן ו-CARRIER האריכו את ההתקשרות לחמש שנים

בהמשך לדיווח של תדיראן הולדינגס מנובמבר אשתקד בדבר הודעתה לחברה של Carrier International Corporation כי אין בכוונתה לחדש את הסכם ההפצה מ-2009, על פיו תדיראן (באמצעות חברה בת) הפיצה בבלעדיות בישראל ובגדה המערבית מוצרי מיזוג אוויר מרכזי תחת המותג ,Carrier תדיראן מודיעה כי בעקבות דיונים שנוהלו בין הצדדים בהמשך להודעת Carrier נחתם בחודש שעבר הסכם בינה לבין תאגיד מיזוג האוויר האמריקני על פיו שילמה Carrier לחברה סך של 1.35 מיליון אירו.
הצדדים הסכימו להתקשר בהסכם הפצה בלעדי במסגרתו החברה תמשיך להפיץ בישראל מערכות מיזוג אוויר לשימוש ביתי ומסחרי בטכנולוגיית VRF תחת המותג Toshiba, למשך חמש שנים נוספות. הרווח לפני מס אשר יוכר בדוחות הכספיים של החברה יהיה דומה בקירוב ל-1.35 מיליון אירו ששולמו על ידי Carrier.
בתדיראן מדגישים כי נכון למועד זה אין כל ודאות בנוגע להתקשרות החברה בהסכם מחייב בקשר למערכות מיזוג אוויר תחת המותג טושיבה כאמור לעיל ו/או באשר לתנאיו של הסכם כאמור.
במקביל פורסם כי אינג’ ולדימיר נמירובסקי מונה לתפקיד סמנכ”ל תשתיות חשמל ורגולציה בתדיראן הולדינגס - תפקיד שלא היה קיים עד כה בחברה. 
נמירובסקי (61) שהיה מועמד לתפקיד יו”ר רשות החשמל לפני כ-4 שנים, כיהן בזמנו כסמנכ”ל תשתיות ואנרגיה במשרד התשתיות תחת השר אביגדור ליברמן, והיה אחראי בין היתר, על שוק הגז הביתי. נמירובסקי מגיע לתפקיד עם שני תארים בהנדסת חשמל ממכון מהנדסי הרכבות באוזבקיסטן.
 


פי.סי.חץ