חברה הודית רוכשת מפימי 20% מחברת ריווליס השקיה

חברה הודית רוכשת מפימי 20% מחברת ריווליס השקיה

 
ריווליס השקיה (לשעבר פלסטרו) חתמה על הסכם סופי עם חברת Dhanna Engineering Private Limited (DEL) מהודו, לפיו תרכוש DEL מקרן פימי 20% בחברת ריווליס השקיה תמורת כ- 34 מיליון דולר. קרן פימי, אשר החזיקה בבעלות מלאה בחברת ריווליס, תחזיק עתה ב-80%.
גילון בק, יו”ר ריווליס השקיה ושותף בכיר בפימי: “אנו מברכים על הצטרפות חברת DEL ההודית לקרן פימי בחברת ריווליס ובטוח שהשותפות תוסיף ערך מוסף רב למאמצי החדירה לשוק ההודי. קרן פימי, אשר רכשה 100% בחברת ריווליס ביוני 2014, הצליחה להוביל את החברה לפסים של רווחיות וצמיחה תוך שיפור חיובי משמעותי בכל הפרמטרים התפעוליים של החברה. השותפות עם משפחת פירוֹדיה תעניק ייתרון לריווליס בשווקי המזרח. שלב זה הוא עוד שלב במפנה החיובי שנעשה בריווליס ואנו בטוחים בהמשך הצמיחה וביסוס מעמדה של ריווליס כחברה מובילה עולמית”.
סודהיר מהטה, בן למשפחת פירודיה ומי שמונה לאחרונה לדירקטור בריווליס השקיה: “טביעת הרגל הנוכחית של ריווליס השקיה בהודו, בשילוב עם הניסיון התעשייתי האיתן שלנו והנוכחות הרבה שלנו בשוק, תאפשר צמיחה מהירה בשווקי המזרח ואנו שמחים להיות חלק ממאמץ מרתק זה. אחרי תהליך ארוך של בחירה ומאמץ מדוקדק וקפדני, אנו משוכנעים כי מצאנו את השותף המוביל לקידום מהפכת ההשקיה. ריווליס השקיה זוכה למעמד ייחודי בשוק הגלובלי בהנהגת פימי ובזכות ההנהלה הנוכחית. אנו מתכוונים לסייע לפיתוחה של החברה בהודו, מדינה המהווה את שוק ההשקיה הגדול ביותר בעולם”. 


פי.סי.חץ