אפקון תתקין מערכות מיזוג אוויר בסניפי רשת יוחננוף

אפקון תתקין מערכות מיזוג אוויר בסניפי רשת יוחננוף

 
 
אפקון בנייה, חברת בת של של אפקון אחזקות מקבוצת שלמה, תתקין מערכות מיזוג אוויר, קירור וחשמל בסניפים החדשים של רשת המרכולים יוחננוף. בהודעה שמסרה החברה לבורסה נאמר כי מדובר בעבודות בהיקף של 100-110 מיליון שקל הצפויות להתחיל בימים הקרובים ולהסתיים עד לרבעון השלישי של 2016.
עוד נאמר בהודעה כי אפקון בנייה נבחרה לביצוע עבודות הריסה, בנייה, מערכות וגמרים בעשרה אתרים של צד שלישי שאינו קשור לחברה או לבעלי השליטה בה. עם זאת, TheMarker דיווח ושני הצדדים אישרו את הדיווח, כי מדובר ב-10 סניפי רשת You אותם רכשה רשת יוחננוף מחברת מגה הריבוע הכחול תמורת כ-60 מיליון שקל.
רשת יוחננוף המונה 12 סניפים בשטח כולל של כ-80-90 אלף מ”ר, הודיעה על כוונתה להתרחב משמעותית. הסניפים החדשים שרכשה יאפשרו לה להרחיב את פעילותה לאזור השרון ולצפון הארץ.
אפקון החזקות שבבעלות עתליה שמלצר (62%), באמצעות התאגידים המוחזקים על ידה (“הקבוצה” או “אפקון”), פעילה בתחומי פרויקטי תשתית עתירי מערכות (חשמל, מיזוג אוויר, אינסטלציה, גילוי וכיבוי אש, קירור עמוק וקירור תעשייתי, ייצור לוחות חשמל ועוד), מערכות אלקטרומכניות, טכנולוגיות בקרה ואוטומציה ותקשורת.


פי.סי.חץ