עיריית חדרה תעניק מלגות לסטודנטים הלומדים טכנאות מזגנים

עיריית חדרה תעניק מלגות לסטודנטים הלומדים טכנאות מזגנים


עיריית חדרה מעוניינת לעודד צעירים תושבי העיר הלומדים או מתכוונים ללמוד את המקצועות הבאים: טכנאי מזגנים, חשמלאי מוסמך, ניהול מחסן ממוחשב והנהלת חשבונות.  המלגה מוענקת במסגרת תוכנית “הכשרה מקצועית עם מצפן”, לעידוד הכשרה מקצועית בשילוב פעילות התנדבותית למען הקהילה.  רשאים להירשם רק תושבי חדרה, בהצגת תעודת זהות עדכנית. המלגה מיועדת לתושבים אשר החלו או נרשמו או מתכננים להירשם ללימודי הכשרה מקצועית במוסד לימוד מוכר על-ידי מוסד ממשלתי, בהצגת מסמכי קבלה ללימודים ואישור תשלום גבוה שכר לימוד.
המלגה היא תרומת עמותת “מצפן לחיים” אשר מזה שנתיים פועלת בשיתוף עיריית חדרה ומרכז הצעירים העירוני לקידום צעירים בחדרה. המלגה משלבת השתתפות בפרויקט חברתי-קהילתי ושעות התנדבות בקהילה באמצעות המדור לעבודה קהילתית באגף הרווחה של עיריית חדרה.                המטרה היא לפתח מצוינות אישית וחברתית של צעירים תושבי חדרה, על מנת לקדמם לכדי מיצוי הפוטנציאל האישי, תוך מחויבות ומעורבות חברתית בעירם.   גובה המלגה נע בין 4,000 ל-8,000 שקלים לסטודנט, ובהתאם לגובה המלגה ייקבע מספר השעות למען הקהילה. בנוסף יש להציג אישורי הכנסה בשלושת החודשים האחרונים או אישור אי הכנסה מביטוח לאומי.
המלגות יחולקו למועמדים שיעמדו בקריטריונים הנדרשים, יגישו את הטפסים והנספחים באופן מפורט ומלא, ויעברו בהצלחה ריאיון אישי במרכז הצעירים העירוני. מבין כל המועמדים שייבחנו על ידי הוועדה ייבחרו המתאימים ביותר, על פי שיקולים שיתבססו על רמת מוטיבציה להצלחה בלימודים והתחייבות לעשייה קהילתית. פרטים מלאים וכן טופס הרשמה ניתן להשיג במרכז הצעירים העירוני.

 


פי.סי.חץ