מגל תתחזק אתרי אספקת חשמל באמריקה הלטינית

מגל תתחזק אתרי אספקת חשמל באמריקה הלטינית

 

מגל מערכות מודיעה על קבלת הזמנות בהיקף של 10 מיליון דולר עבור מערכות אבטחה לארבעה אתרי אספקת חשמל חיוניים ותחזוקה של 13 אתרים מאובטחים נוספים.
האתרים הינם בבעלותה של חברה לאומית גדולה המספקת חשמל באמריקה הלטינית, לקוח עבורו מגל מספקת כבר היום פתרונות אבטחה משולבים. ההזמנות כוללות מאות מצלמות מעקב, מצלמות הדמיה תרמית באיכות גבוהה ומערכות בקרת שער וגישה חכמות. בנוסף, רשת האבטחה הפיזית תתוגבר באמצעות פתרון אבטחת הסייבר של מגל.
סער קורש, מנכ”ל מגל S3: “אני גאה על זכייתנו בהזמנה חוזרת זו, אשר מעידה על האמון אותו רוחש הלקוח לפתרונות ולשירותים שלנו. פרויקטים מסוג זה מהווים הזדמנות לספק פתרונות וידאו משולבים המבוססים על מוצר ה-Symphony VMS של Aimetis, אותו רכשנו באפריל השנה.”
מגל S3 היא ספקית בינלאומית מובילה של פתרונות ומוצרים לאבטחה פיזית ואבטחת סייבר, כמו גם לניהול בטיחות אתרים. במהלך 43 השנים האחרונות, מגל S3 סיפקה פתרונות אבטחה בהתאמה אישית ופרויקטי Turnkey למאות לקוחות מרוצים במעל ל-80 מדינות - תחת תנאים מאתגרים ביותר.
מגל S3 מציעה פתרונות מקיפים ומשולבים עבור אתרים קריטיים, המנוהלים בידי ה- Fortis4G, מערכת הדור הרביעי החדשנית שלנו לניהול מידע (PSIM) עם מערכת לניהול אבטחת מידע ואירועים (SEIM).


פי.סי.חץ