פימי רוכשת את השליטה בחברת מיחזור השפכים דלק סן

פימי רוכשת את השליטה בחברת מיחזור השפכים דלק סן


קרן פימי תשקיע 100 מיליון שקל ותרכוש שליטה בחברת מיחזור השפכים דלק סן של סנו. פימי תרכוש את השליטה באמצעות מניות מועדפות. אחוזי הבעלות של פימי ינועו בין 100% ל-38.7% בהתאם לביצועי דלק סן בשנים הבאות. ההסכם נחתם בין פימי, סנו (בשליטת משפחת לנדסברג), מאיר שני והיזם ערן שלו.
בחודש ינואר אשתקד רכשה סנו את יתרת האחזקות של דלק קבוצה בדלק סן (50%) ברווח של כ-4 מיליון שקל, ועלתה לאחזקה של 100%. סנו מסרה בדיווח לבורסה כי היא בוחנת את ההשלכות החשבונאיות הצפויות של העסקה ותדווח בהמשך על השפעתה הצפויה על דוחותיה הכספיים.
ישי דוידי, מייסד ומנכ”ל קרן פימי: “פימי חרתה על דגלה את נושא איכות הסביבה כתחום אסטרטגי מועדף. הקרן מעניקה קדימות לרכישת חברות חדשות העוסקות בתחום זה. רכישת דלק סן, מצטרפת לחברות נוספות הנמצאות בשליטת פימי, בין היתר, נייר חדרה  ואוברסיז ששמות דגש על נושא איכות הסביבה ופועלות במרץ לפתח ולהרחיב באופן משמעותי את הפעילות תחום זה.
“אנו גאים להיות שותפים להקמת המפעל החדש בדימונה. מפעל זה מצטרף לעשרות המפעלים של פימי הפזורים ברחבי הארץ, משלומי בצפון ועד מצפה רמון בדרום, המעסיקים אלפי עובדים ומשיאים ערך רב לתושבי הפריפריה”, הוסיף דוידי.


פי.סי.חץ