המשנה למנכ”ל ומנהל הכספים הראשי של תדיראן פרש

המשנה למנכ”ל ומנהל הכספים הראשי של תדיראן פרש

 

תדיראן הולדינגס דיווחה שטובי פישביין, משנה למנכ”ל, מנהל הכספים הראשי ופיתוח עסקי של החברה מסיים את כהונתו לאחר חמש וחצי שנים ובמקומו ימונה לתפקיד רביד קימיה.
פישביין מונה לתפקידו בשנת 2011 ובמסגרת תפקידו ביצע מהלכים להרחבת בסיס המשקיעים במניות ובאגרות החוב של החברה וכן היה שותף מרכזי למהלכי התייעלות ושיפור ההון החוזר בקבוצה, אשר הובילו לתזרים מזומנים משמעותי מפעילות שוטפת, להפחתה ניכרת במינוף ולשיפור דירוג האשראי בשתי דרגות בשנה האחרונה.
לדברי משה ממרוד, מנכ”ל החברה ובעל השליטה, “לטובי הייתה תרומה משמעותית לתדיראן, בזכות ההיכרות המעמיקה שלו עם הקבוצה, עבודתו המקצועית והקפדנית, חשיבתו האנליטית והמקורית והיכולת שלו להציג נאמנה את פעילות הקבוצה והישגיה במערכת הבנקאית ובשוק ההון. טובי פעל בהצלחה רבה לביסוס וחיזוק מעמדה של תדיראן בשוק ההון ובקרב הבנקים. “אני מאחל לטובי הצלחה בהמשך דרכו ומודה לו על תרומתו הרבה לקבוצת תדיראן. אני שמח על הצטרפותו של רביד קימיה לחברה ומאחל לו הצלחה רבה. רביד מביא לחברה את ניסיונו המקצועי והידע הרב שצבר בעולם ההשקעות. אני משוכנע שמינויו יתרום לקידום החברה וצמיחתה”.
קימיה (43) הינו בוגר תואר ראשון במשפטים ותואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת תל אביב ובוגר תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון מאוניברסיטת בר אילן. לקימיה ניסיון עשיר בעולם ההשקעות, הכולל ביצוע עסקאות וניהול השקעות. בתפקיד האחרון שלו כיהן קימיה כסמנכ”ל השקעות בדיסקונט שוקי הון, מקבוצת דיסקונט והיה אחראי על תיק ההשקעות האלטרנטיביות של הבנק, הכולל השקעות בקרנות השקעה וכן השקעות ישירות בחברות.
בעבר שימש קימיה כשותף-מנהל בחברת ערך מוחלט, חברה אשר יסד בשנת 2009 והתמחתה בייזום ובליווי עסקאות ריאליות ופיננסיות עבור גופים מוסדיים, קרנות השקעה, חברות ומשקיעים פרטיים. קודם לכן, ניהל את תחום ההשקעות הריאליות בחברת מגדל ביטוח, בה הוביל את עסקאות ההשקעה הישירות בחברות.


פי.סי.חץ