ברן תקים מפעל תעשייתי ברוסיה בכ-180 מיליון דולר

ברן תקים מפעל תעשייתי ברוסיה בכ-180 מיליון דולר

 

קבוצת ברן, חברת ההנדסה הגדולה בישראל המתמחה במתן פתרונות מלאים, רב תחומיים ואינטגרטיביים בתחומי ההנדסה, התשתיות והטכנולוגיה, מדווחת על חתימת מזכר הבנות עם חברה תעשייתית לפרויקט בהיקף של 180 מיליון דולר ברוסיה. כזכור, ברן דיווחה כבר לפני כשנה כי היא שוב מתמקדת, כבעבר, בין השאר, בהשגת נתח עבודות בשוק הרוסי, ופרויקט משמעותי זה הינו הראשון עליו מדווחת החברה.  
במסגרת ההסכם, תקים חברת הבת שבשליטה מלאה של ברן ברוסיה, חברת ICM, מפעל תעשייתי במרכז רוסיה, בפרויקט המתוכנן כולו להיקף של למעלה מ-360 מיליון דולר. הפרויקט מתוכנן להתחלת ביצוע בסוף דצמבר 2016, והחברות נערכות לחתימה על ההסכם המפורט. תקופת ביצוע הפרויקט תעמוד על כשנתיים וחצי.
החברה התעשייתית הרוסית השלימה את הליכי הרישוי, התקשרות עם ספק הטכנולוגיה והציוד העיקרי, וכן הכנות לניהול ביצוע הפרויקט עם ICM כיועצת של הבנק המממן. במזכר ההבנות נקבעו, בין היתר, חלוקת אחריות הביצוע בין החברה התעשייתית ל-ICM וספק הטכנולוגיה והציוד העיקרי וכן תנאי התשלום ל-ICM.
ברן פועלת להרחבת הפעילות ברוסיה ובמסגרת זו, השלימה השנה החברה מהלך לרכישת כלל מניות החברה הבת ברוסיה, לה מוניטין וניסיון בפרויקטים בהיקפים משמעותיים ברוסיה, בדגש על תחומי ההנדסה הכבדה והתהליכית.        
קבוצת ברן הינה ספקית בינלאומית של פתרונות הנדסה, תשתיות וטכנולוגיה הפועלת בישראל ובחו”ל. החברה מתמחה בתחומי התכנון ההנדסי, ניהול והקמה של פרויקטים מורכבים בתחום התשתיות והתעשייה. קבוצת ברן הינה בעלת שליטה ביותר מ-50 חברות בנות וקשורות הפועלות בכ-12 מדינות ב-4 יבשות. קבוצת ברן היתה אחראית עד היום על ביצוע של אלפי פרויקטים בארץ ובעולם עבור מאות לקוחות במגוון רחב של תעשיות. לחברה   צבר הזמנות עם אופק פעילות לשנים הקרובות והיא שמה לה כיעד להמשיך בצמיחת הכנסותיה מפעילותה הבינלאומית ובשמירה על מובילותה בשוק הישראלי. לחברה כ-950 עובדים, כולל עובדי החברות בחו”ל.


פי.סי.חץ