ריווליס רוכשת את חברת ההשקיה הרביעית בגודלה בעולם

ריווליס רוכשת את חברת ההשקיה הרביעית בגודלה בעולם


ריווליס השקיה שבבעלות קרן פימי רוכשת את חברת ההשקיה הרביעית בגודלה בעולם - יורודריפ - בעסקת מניות. בעקבות הרכישה תהפוך ריווליס לחברת ההשקיה בטפטוף השניה בגודלה בעולם (ללא הודו), לענקית בתחום ההשקיה עם 18 מפעלים ברחבי העולם ו-1,800 עובדים על פני 5 יבשות ו-30 מדינות. הכנסות החברה המאוחדת ב-2017 צפויות לעבור את הסך של 1.25 מיליארד שקל. גילון בק, היו”ר הנוכחי של ריווליס ושותף בכיר בקרן פימי, ישמש כיו”ר החברה המאוחדת. ריצ’רד קלפהולץ, המנכ”ל הנוכחי, ימשיך בתפקידו כמנכ”ל החברה המאוחדת.                                                                           
ריצ’רד קלפהולץ, מנכ”ל החברה: “אנו נרגשים מהאיחוד של שתי החברות המובילות בתחום המיקרו-השקיה. איחוד הכוחות ישרת היטב את הצרכים ההולכים וגדלים של שוקי ההשקיה ברחבי העולם. נוכל לאפשר ליותר חקלאים בעולם ליהנות מהחיסכון במים ומהיבולים הגדולים והאיכותיים יותר הנובעים משימוש בטכנולוגיות חקלאות מתקדמות. 
במובנים רבים, תחרותיות בשווקים שלנו מושגת על ידי גודל וזה בדיוק מה שהשגנו כאן. אני סמוך ובטוח כי השילוב של שתי החברות יאפשר צמיחה מהירה תוך ביסוס המעמד החזק של החברה בשווקים העולמיים”.                                                                                                 
ריווליס במתכונתה החדשה תוכל לספק לחקלאים פתרונות השקיה מהמעלה הראשונה בכמעט כל פינה בגלובוס. במדינות כגון טורקיה, יוון וארגנטינה תהפוך ריווליס להיות הספק הגדול. חברת יורודריפ, הינה חברת ההשקיה הרביעית בגודלה בעולם, ועד היום מתחרתה הגדולה של ריווליס.                                                                                                  
המטה העולמי של ריווליס ימוקם בגבת שבעמק יזרעאל. כל בעלי המניות הנוכחיים של שתי החברות - קרן פימי, קרן פיין אנד פארטנר האמריקאית והמשקיע ההודי - יישארו בעלי מניות בחברה המאוחדת ויהיו פעילים בדירקטוריון של החברה, במטרה להבטיח המשכיות ולתמוך בהצלחת החברה בעתיד.


פי.סי.חץ