אלקטרה צריכה מינתה את רמי חזן לראש חטיבת התקשורת

אלקטרה צריכה מינתה את רמי חזן לראש חטיבת התקשורת

 
זאב קלימי, מנכ”ל אלקטרה מוצרי צריכה, נציגת וואווי (Huawei) וסוני מובייל (Sony Mobile) בישראל, הודיע על מינויו של רמי חזן למנכ”ל חטיבת התקשורת בחברה. במסגרת תפקידו יוביל חזן את תהליך המיזוג וההטמעה של המותג Huawei לתוך קבוצת אלקטרה צריכה ויפעל להרחיב את היקף הפעילות שלו בישראל לצד Sony Mobile בדרך להגדלה משמעותית של נתחי השוק במוצרי המובייל. מיקי ביטון, ששימש עד כה כמנהל פעילות סוני מובייל באלקטרה, ישמש כיד ימינו של מנכ”ל החטיבה.
קלימי ציין כי “כחלק מיישום האסטרטגיה כי אלקטרה צריכה להיות שחקן משמעותי בשוק התקשורת בישראל בשנים הקרובות, הקמנו חטיבת תקשורת ענפה שתהיה מורכבת מהשדרה הניהולית של אלקטרה בראשותו של רמי חזן ועובדי אלפא טלקום שגוייסו מחדש”. עוד ציין קלימי, “אנו מודים לקובי כליף על תרומתו הרבה בהחדרה ובמיתוג המוצלח של וואווי בישראל ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך”.
רמי חזן (53), נשוי+3, בעל רקע עשיר בתחום התקשורת והסלולר. הוא שימש בעבר כסמנכ”ל השיווק של בזק ומוקדם יותר כמנכ”ל מדיה קום וכראש חטיבת הלקוחות בבזק בינלאומי. בשנים האחרונות מילא מספר תפקידים ניהוליים בענף הרכב, ביניהם ניהול חטיבת פולקסווגן והמותג סיאט בקבוצת צ’מפיון מוטורס. לאחרונה סיים חזן שליחות של כ-4 שנים בבוסטון ארה”ב כנציג הקרן הקיימת לישראל. 


פי.סי.חץ