ניופאן תייבא מזגני האייר פרימיום בטכנולוגיית WIFI

ניופאן תייבא מזגני האייר פרימיום בטכנולוגיית WIFI

 

ניופאן, יבואנית טושיבה, האייר, מג’ימיקס ועוד, נכנסת אף היא לתחום המזגנים הלוהט שבו שולטות כיום תדיראן ואלקטרה. החברה תתחיל לייבא ולשווק מזגנים של האייר, מזגני פרימיום בטכנולוגיות אינוונטר עם דירוג אנרגטי מרבי A ועם טכנולוגיית WIFI.
הלקוח יוכל לשלוט במזגן באמצעות אפליקציה בסלולר, למשל להפעילו בטמפרטורה הרצויה 20 דקות לפני שהוא בא הביתה. לצורך הכניסה לקטגוריה הקימה ניופאן מערך שירות משלה. האייר היא אחת היצרניות הגדולות בעולם למוצרי חשמל והיצרנית הגדולה בסין למקררים. היא גם תופסת 50% משוק מכונות הכביסה והיא הגדולה בעולם במזגני WIFI, קטגוריה חדשה יחסית בעולם המזגנים שתופסת תאוצה.
צביקה גיור, בעלי ניופאן, אמר ל”ידיעות אחרונות”: “איננו מתכוונים לכבוש את שוק המזגנים בארץ ולכן לא באים בבשורת מחיר, אלא בטכנולוגיה מתקדמת וביתרון של הפעלת המכשיר מרחוק”.                                                                                                           
במקביל, השיקה ניופאן מקרר “חכם”, בעל מסך דיגיטלי, שיחובר לתוכניות בישול למתכונים. אפשר להשאיר עליו הודעות לבני הבית ולהתקשר עם המחשב דרך הסלולר מאפליקציה ייעודית. המקרר מצויד בסורק פנימי שאוסף מידע על הרגלי הצריכה של בעליו ויודע להתריע אם אוזלות הביצים, לדוגמה.                                                                              
קבוצת האייר נוסדה ב-1984 ונחשבת כיום לאחת מיצרניות מכשירי החשמל המובילות בעולם. לאחרונה קיימה ניופאן אירוע השקה לקולקציית המזגנים החדשה במתחם אושן בגני התערוכה. במהלך האירוע, בו השתתפו מאות מוזמנים, הוקרן לראשונה הקמפיין החדש של החברה בכיכובו של רפי גינת אשר צולם במפעלי האייר בסין.


פי.סי.חץ