סולארפיינט חתמה על הסכם מיזוג עם אור סיטי

סולארפיינט חתמה על הסכם מיזוג עם אור סיטי

 

החברה הבורסאית אור סיטי החזקות מודיעה כי חתמה על הסכם למיזוג עם חברת סולארפיינט, אשר מפתחת פתרונות בכל תחומי המעטפת של המערכת הסולארית כולל אמצעי ייצור, אגירה, בקרה, שליטה וסליקה המתאימים לשווקים שונים.
במסגרת ההסכם, ובמידה שהמיזוג יושלם, יועברו 100% ממניות חברת סולארפיינט לאור סיטי  נדל"ן, כאשר בעלי המניות של סולארפיינט יחזיקו ב-46.88% ממניות החברה הממוזגת הבורסאית. עוד הוסכם, כי כתנאי למיזוג יהיו בקופת החברה הבורסאית לפחות 8 מיליון ש"ח ביום השלמת המיזוג.
בעלי המניות של חברת סולארפיינט הם עודד רוזנברג וערן מימון. החברה נוסדה במאי 2014  ופעילות המחקר והפיתוח של החברה מתבצעת במרכז למיקרו-ננו פבריקציה של קריית הטכניון בחיפה (הטכניון). חזון החברה הינו יצירת עולם שבו האנרגיה החשמלית זמינה לכל אחד ובכל מקום מבחינה כלכלית, גאוגרפית וטכנולוגית. החברה מתכוונת לממש את חזונה על ידי פיתוח טכנולוגיות חדשניות לייצור מערכות חשמל סולאריות, לרבות כבישים, מאגרים ובניינים, כמו כן מפתחת החברה מערכות לאגירה ושימוש באנרגיה על פי מודלים כלכליים חדשניים (PAYG) המאפשרים לכל שכבות האוכלוסייה בעולם ליהנות מיתרונותיה של האנרגיה החשמלית ולהשתמש בה להעלאת איכות חייהם ללא קשר לרמת החיבור שלהם לרשת החשמל (Off-Grid).

 


פי.סי.חץ