אמפסי מודיעה על התקנה מסחרית ראשונה בסין

אמפסי מודיעה על התקנה מסחרית ראשונה בסין

 

חברת אמפסי הישראלית חתמה על מזכר הבנות בסין עם Zhejiang Tiandi Environmental Protection Technology Co Ltd לפיתוח מתקן מסחרי לטיהור מים בפרובינציית ז’ג’יאנג במהלך 90 הימים הבאים ופריסתו זמן קצר לאחר מכן.
המתקן צפוי להיות הראשון מרבים, כחלק מהסכם שיתוף פעולה בין שתי החברות. בטווח הארוך, אמפסי סבורה כי הביקוש הפוטנציאלי לפתרונות מבוססי MABR בפרובינציית ז’ג’יאנג בלבד יגיע למיליארד דולר. המתקן הראשון צפוי להיות בעל קיבולת של עד 500 מק"י.
ריצ’רד אירבינג, יו"ר אמפסי: "אנו נרגשים לשתף פעולה עם Zhejiang Tiandi בבניית המתקן המסחרי הראשון שלנו בסין. הטכנולוגיה פורצת הדרך שלנו תאפשר להם להשיג את יעדי הצמיחה שהציבו לעצמם ותועיל לשתי החברות. יחדיו אנו מאמינים שנגיע להצלחות משמעותיות במילוי הביקוש הגדול למים בסין הכפרית, עם פתרונות חסכוניים לטיהור מי שפכים. שותפות זו היא צעד חשוב למינוף פוטנציאל השוק העצום של סין".
אילן ווילף, סמנכ"ל המכירות של החברה, ציין כי "פעולתו האמינה של מתקן ההדגמה שלנו לטיהור מים ב-Wuxi משמש כממליץ הטוב ביותר שלנו בקרב שותפי הערוצים שלנו בסין. בנוסף, האישור שקיבלנו לאחרונה למתקן USVI המסחרי שלנו מהרשות האמריקאית להגנת הסביבה מעניק לשותפינו בטחון נוסף במוצר הדגל שלנו המבוסס על MABR וכי הוא מוכן לפריסה מסחרית בסין".
מתקני הדגמה בג’ינזי, CGGC ו-Sinorichen צפויים להיבנות בין יולי לאוגוסט השנה ושתי יחידות הדגמה נמצאות כעת בייצור. לאור מספר יחידות ההדגמה הפועלות כיום ומתוכננות להיפרס בסין, החברה תסיט את המיקוד שלה מהקמת יחידות הדגמה למכירות מותנות של מערכות בהיקף מסחרי.


פי.סי.חץ