הזמנה שניה לברן לתחנת תדלוק בגז לרכב ברוסיה

הזמנה שניה לברן לתחנת תדלוק בגז לרכב ברוסיה


חברת ICM, חברה בת בבעלות מלאה של קבוצת ברן בע"מ, נבחרה כאחת מקבוצת קבלנים שאושרו על ידי חברת בת של חברת הגז הענקית - "GAZPROM", לתכנון והקמה של תחנות תדלוק גז לרכב בכל רחבי רוסיה, במתכונת אחריות כוללת.
קבוצת ברן, חברת ההנדסה המובילה בישראל המתמחה במתן פתרונות מלאים, רב תחומיים ואינטגרטיביים בתחומי ההנדסה, התשתיות והטכנולוגיה, מדווחת על קבלת הזמנה שנייה להקמת תחנת תדלוק בגז לרכב כבד באזור דרום מערב רוסיה בהיקף של 3.5 מיליון שקל. הזמנה זו מצטרפת להזמנה נוספת שהתקבלה באוגוסט 2017 מצד חברת בת של ענקית האנרגיה “Gazprom”, בהיקף של כ-14.7 מיליון ש"ח, לתכנון והקמת תחנת תדלוק בגז לרכב באזור נובי אורנגוי ברוסיה, אשר מצויה כעת בהליך בנייה.
הפרויקט הינו חלק מהסכם מסגרת קבלני לתכנון והקמת תחנות תדלוק בגז לרכב, אשר נחתם לפני מספר חודשים בין החברה הבת בשליטה מלאה של ברן ברוסיה, ICM, לבין חברת הבת של “Gazprom”. עבודות הביצוע צפויות להימשך שישה חודשים.
לאור המוניטין והניסיון בפרויקטים בהיקפים משמעותיים ברוסיה, בדגש על תחומי ההנדסה הכבדה והתהליכית, קיבלה חברת ICM אישור מחברת הבת של “Gazprom” לתכנון והקמה של תחנות תדלוק גז ברכב בכל רחבי רוסיה, במתכונת אחריות כוללת. 
הזמנות נוספות יתקבלו מהלקוח בכפוף לזכייה במכרזי ביצוע המתפרסמים לקבלנים מורשים מצד הלקוח.










פי.סי.חץ