שאברב תתקין מערכות שאיבה בבית מוטורולה

שאברב תתקין מערכות שאיבה בבית מוטורולה

שאברב זכתה במכרז להתקנת מערכות שאיבה בבניין מוטורולה במתחם אייר פורט סיטי בלוד. שווי הפרויקט נאמד ב-500 אלף שקל. הנציגה בישראל של קונצרן ELECTROLUX חתמה לאחרונה על עסקאות להתקנת שואבי אבק מרכזיים למגזר העסקי בהיקף של 5 מיליון שקל כמו מגדל בנק דיסקונט תל אביב, נורטל, טלרד, בניין תיאטרון הבימה, וישי ישראל ועוד.
גיא קוסובסקי, מנכ"ל חברת שאברב, מסר כי "לאחרונה אנו עדים לעלייה חדה של 30% יותר לעומת תקופה מקבילה בביקוש שואבי האבק העשויים מחומרים ממחוזרים. הסיבה נובעת מהאצה של בנייה ירוקה של מבנים ידידותיים לסביבה".
מבדיקת שוק שערכה שאברב עולה כי ישראל היא אחת המדינות בה אחוז החדירה של מערכות שואב אבק מרכזי הוא מהגבוהים בעולם. לאחרונה הציגה החברה במסגרת תערוכת "בתים ומבטים" את שואב האבק הגדול ביותר בעולם בגובה של 5 מ' בקוטר של 2 מ' ובנפח של 8000 ליטרים עם מהירות שאיבה של 90 ליטר בשנייה של אבק ולכלוך.
שואב האבק המרכזי הגדול בעולם מופעל באמצעות ארבעה מנועים גדולים בהספק של 9 כ"ס.
קוסובסקי מציין שפיתוח שואב האבק הגדול בעולם ערך מספר חודשי והוא הינו העתק מקורי של שואב אבק מתוצאת קונצרן אלקטרולוס משוודיה. עוד מציין קוסובובסקי כי מיכל האיסוף של השואב המרכזי הגדול ביותר בעולם יכול לצבור אבק ולכלוך מבניין של 40 דירות במשך 20 שנה ללא צורך בריקונו.


פי.סי.חץ