דוד מורג הבעלים של מפעל אב קור התאבד

דוד מורג הבעלים של מפעל אב קור התאבד

כשישה חודשים לאחר ששכל את בנו, אביב מורג, בפיגוע הדריסה בתל אביב, אביו דוד מורג, שם קץ לחייו במפעל הקירור שלו אב-קור שבעמק חפר.
אב המשפחה (60) שהותיר אחריו מכתב התאבדות הובא לקבורה בבית העלמין בקיסריה ועל פי בקשתו נטמן סמוך לקבר של בנו. האלמנה רחל התמוטטה במהלך ההלוויה והוצאה מבית העלמין על גבי אלונקה.
במכתב שהשאיר לאשתו ולשלוש בנותיו כתב דוד מורג, "מצטער, אני לא יכול יותר. היה לי קשה עם אובדן הבן שלי". המשטרה, שהודיעה למשפחה על המקרה הטרגי והעבירה לה את המכתב, פתחה בחקירת המקרה.
אחד מקרובי משפחתו של דוד, שהגיע לנחם את בני המשפחה, אמר כי "הוא היה איש חם ואוהב, איש משפחה למופת. הוא היה כל כך קשור לאביב, שמאותו היום שבו הוא מת הוא כבר לא היה אותו דוד שהכרנו. הוא הפגין ושידר הרבה חוזק ואומץ, אבל מתברר שאגר בתוכו הרבה מאוד כאב שהיה גדול מנשוא. מדהים שאף אחד לא חשש ולא הרגיש את מה שהולך לקרות".
חברת אב –קור נוסדה על ידי דוד מורג בשנת 1997 בשיתוף עם חברת SISAMOS מקפריסין, שהיא מהחברות המובילות באירופה. אב- קור מספקת מקררים ופתרונות קירור תעשייתיים ומסחריים חדישים וחסכוניים בחשמל, לסופרמרקטים ולמעדניות, חנויות נוחות, מרכולים, אטליזים, פיצוציות, חנויות בוטיק, מסעדות, בתי מלון, קונדיטוריות וכדומה. 


פי.סי.חץ