לא רק מזגנים: טורנדו תפיץ את מוצרי החשמל של MIDEA בישראל

לא רק מזגנים: טורנדו תפיץ את מוצרי החשמל של MIDEA בישראל

חברת המזגנים 'טורנדו' מעמיקה את הקשר עם התאגיד הבינלאומי למזגנים ומוצרי חשמל- MIDEA ובמהלך 2012 תיכנס לתחום מוצרי החשמל ותפיץ מכונות כביסה, מייבשי כביסה, מדיחי כלים, מקררים ומקפיאים, לצד המזגנים .
חברת MIDEA מייצרת עבור טורנדו את המזגנים ב-6 השנים האחרונות ולאחרונה השיקו שתי החברות בישראל את דגמי טורנדו החדשים - (דגמים של בין 1 כוח סוס ועד למזגן מרכזי) החסכוניים והאיכותיים ביותר. כאמור, לאחר שיתוף פעולה מוצלח בין שתי החברות בייצור המזגנים, מרחיבות השתיים את הקשר ובמהלך 2012 'טורנדו' תתחיל להפיץ את מוצרי החשמל של MIDEA. בעתיד אף מתכוונת MIDEA לרכוש אחוזים מ'טורנדו', מהלך שללא ספק יחזק את מעמדה של 'טורנדו' כחברה מובילה ויבוא לידי ביטוי בטיב ובאיכות מוצרי החשמל המתקדמים של החברה.  
MIDEA הוקמה ב-1968 בסין ונחשבת כיום לאחד התאגידים הגדולים בעולם בתחומי מיזוג אוויר, מכשירי חשמל ביתיים, תאורה, רכיבים לתעשייה, לוגיסטיקה ונדל"ן. החברה מדורגת 67 מתוך 500 החברות המובילות בסין, מתפעלת למעלה מ- 150 סניפים ברחבי העולם, מוכרת למעלה מ-23 מיליון מזגנים בשנה וממשיכה להרחיב את פעילותה העולמית בהקמת מפעלים חדשים בוויטנאם, בלרוס ומצריים.
MIDEA חרתה על דגלה אמות מידה גבוהות של אחריות תאגידית ונודעה לאורך השנים בתרומתה למגוון מטרות חברתיות. ב- 2011 מחזור המכירות של  MIDEAב- GNSעמד על 23 מיליארד דולר והיא מספקת למעלה מ- 180,000 מקומות עבודה בסין וברחבי העולם. 
בחברה הסינית מאמינים ביצירת ערך באמצעות מענה מהיר לצרכי השוק, פעילות עסקית יעילה מבחינה כלכלית ושביעות רצונו של הצרכן. 


פי.סי.חץ