חברת בת של אלקטרה תבצע עבודות מיזוג אוויר בפרויקט בניגריה

חברת בת של אלקטרה תבצע עבודות מיזוג אוויר בפרויקט בניגריה

אטקו ניגריה, חברת בת של אלקטרה ומהחברות הקבלנות המובילות בניגריה בתחומי המערכות האלקטרו-מכאניות, חתמה באחרונה על הסכם לביצוע עבודות אלקטרו-מכאניות בניגריה בתמורה כוללת של כ-101 מיליון שקל (כ-27 מיליון דולר). 
במסגרת ההסכם, תבצע אטקו עבודות מיזוג אוויר, אינסטלציה, חשמל ומעליות בבניין המגורים של מטה חברת הנפט הבינלאומית אקסון מוביל. החוזה נחתם עם חברת Cappa and D'Alberto, שמשמשת קבלן ראשי של הפרויקט. 
מאז נוסדה בשנת 1963 על-ידי חיים וייס, השלימה אטקו בהצלחה מאות פרויקטים וצברה מוניטין מעולים בניגריה. בשנת 2007 נרכשה החברה על-ידי אלקטרה, כחלק מהרחבת הפעילות הבין-לאומית של הקבוצה. החברה הגדילה את צבר ההזמנות שלה בניגריה ב-2011 בכ-10%, והוא מסתכם כיום בכ-332 מיליון שקל. בין הפרויקטים העיקריים: עבודות אלקטרו-מכאניות בבניין המטה של ה-ESCC, ועבודות במרכז הקניות בעיר קנו.    "הפרויקט החדש בניגריה מצטרף לצבר הזמנות של קבוצת אלקטרה, המסתכם כיום בכ-4 מיליארד שקל. אטקו ממשיכה לבסס את מעמדה בשווקים שבהם היא פועלת, והיא ממשיכה להגדיל את פעילותה באפריקה, בהתאם למגמה המאפיינת את עסקיה בשנים האחרונות", אמר איתמר דויטשר, מנכ"ל קבוצת אלקטרה. 


פי.סי.חץ