ראלקו החלה לשווק את מזגני MIDEA בישראל

ראלקו החלה לשווק את מזגני MIDEA בישראל

החברה הסינית היא אחת מ-3 יצרניות מוצרי חשמל ביתיים הגדולות בעולם ובכלל זה מזגנים

יבואנית מוצרי החשמל חברת ראלקו, המייבאת ומשווקת בישראל מוצרי חשמל ביתיים של מותגי היוקרה שארפ וזנוסי, מרחיבה את פעילותה בענף ונכנסת לפעילות ענפה בתחום המזגנים. החברה קיבלה זיכיון בלעדי מתאגיד הענק הסיני MIDEA לשווק בישראל את מזגני MIDEA המקוריים.

זהו צעדה הראשון של החברה בתחום המזגנים וקבלת הזיכיון אמור להפוך את ראלקו לשחקנית מרכזית בשוק זה.
משלוח ראשון
של אלפי מזגנים נחת באחרונה בישראל והוא מוצע למכירה בשוק המקצועי, ברשתות השיווק הגדולות למוצרי חשמל ברחבי הארץ, ובחנויות המובחרות. החברה ממקדת את מרבית פעילותה בשוק המקצועי ועובדת עם קבוצת מתקינים מורשים מובחרת ברחבי הארץ.

MIDEA היא אחת מ-3 יצרניות מוצרי חשמל ביתיים הגדולות בעולם ובכלל זה מזגנים. החברה מוכרת כ-15 מיליון מזגנים בשנה (פי 50 משוק המזגנים הישראלי) ומשווקת את מוצריה ב-150 מדינות ברחבי העולם. לחברה סניפים באסיה, אמריקה, באירופה ומהיום גם בישראל.
במזגני MIDEA מיושמות הטכנולוגיות המתקדמות והחדישות בעולם. לחברה יותר מ-1000 מהנדסים העובדים סביב השעון. היא מפעילה 7 מרכזים לייצור מזגנים, 34 קווי ייצור ומעל 1000 קטגוריות שונות. MIDEA מעסיקה צוותי מחקר ופיתוח המקצועיים ביותר המאפשרים לה לחדש ולפתח מוצרים בהתאם לצרכי השוק המשתנים ועל שמה רשומים יותר מ-100 פטנטים.
מעבר למאמצי הפיתוח האדירים שמשקיעה החברה, מקצה MIDEA משאבי עתק בשמירה על איכות הסביבה. החברה נוקטת בכל האמצעים על-מנת לשמר את הסביבה ולהקטין את נזקי הייצור והשימוש במוצריה החל ממערכת הניהול ISI4001 ועד התקנים האירופאים המחמירים תקני.ROSH  כמו-כן משתמשת MIDEA במזגנים שהיא מייצרת, בחומר הקירור R410A  השומר על שכבת האוזון.
תחת המותג המקוריMIDEA , משווקת החברה את ליין המזגנים המובחר שלה, מזגנים העומדים בחזית הטכנולוגיה, מזגנים עם מערכות סינון המתקדמות בעולם Fresco Tech המספקים אויר נקי, בריא ומרענן.
תחום השירות בMIDEA  הוא בסדר עדיפות עליון וזו גם הסיבה שהחברה העניקה את זכיון היבוא לחברת ראלקו - גורם סחר משמעותי בענף החשמל בעל תשתיות שירות ושיווק מהבולטים בישראל. בתוך כך מעניקה ראלקו על מזגני 3 שנות אחריות - שנה מלאה + שנתיים מורחבות) על-פי תקנון החברה).
ראלקו מייבאת לארץ מגוון רחב של סדרות, במהלך 2009 יוגדל הליין ויושקו מזגנים בלעדיים למותג MIDEA. המזגנים בגדלים שונים, בטכנולוגיות שונות, בעיצובים מרהיבים, חסכוניים וידידותיים לסביבה.
משלוח המזגנים הראשון כולל את הסדרות הבאות: מזגנים עיליים – מסדרת R, מזגנים עיליים מסדרת  CORONAומזגנים עיליים מסדרת GLORY.
מחירים מומלצים לצרכן החל מ-1790 שקלים. מחירי המזגנים כוללים מע"מ בשעור 15.5%.

 


פי.סי.חץ