עיריית ירושלים אישרה התקנת 300 מזגנים חדשים בבתי הספר בבירה

עיריית ירושלים אישרה התקנת 300 מזגנים חדשים בבתי הספר בבירה

התקציב גויס מתקציב פרויקטים שונים בעיר בהם נותרו עודפי תקציב

ועדת הכספים בעירייה אישרה לא מכבר תוספת תקציב של 4 מיליון שקלים להתקנת 300 מזגנים נוספים בכ- 25 בתי הספר בעיר. התקציב גויס מתקציב פרויקטים שונים בעיר בהם נותרו עודפי תקציב.
תוספת התקציב למיזוג בתי הספר היא הנחיה של ראש העירייה, ניר ברקת, כחלק ממאמצי העירייה למזג את כלל בתי הספר בעיר כאשר הנושא הוצב כיעד בסיסי וחשוב לסיפוק תנאי למידה ראויים.
בעירייה מציינים כי בשנתיים האחרונות הושקעו מיליוני שקלים בהתקנת מערכות מיזוג במוסדות החינוך בעיר, כאשר כל גני הילדים ממוזגים ועד סוף שנת תשע"ג מתוכננת השלמת מיזוגם של כמחצית מבתי ספר העל יסודיים. מינהל החינוך יבצע את תכנית התקנת המזגנים, על בסיס מערך שיקולים המתייחס לנתוני מוסדות החינוך ולמבניהם הפיזיים. 
"תנאי הלימוד הפיזיים בבתי הספר הינם מרכיב חשוב בהצלחת התלמידים, על כן הנחתי להעביר לכך תקציבים. אנחנו נמשיך מהלך במטרה להשלים את מיזוג כל בתי הספר בעיר ולשפר את תנאי הלמידה לתלמידים", אמר ברקת.
מנהל מנח"י, משה טור-פז, הוסיף "אנו פועלים כל העת לשפר את תנאי הלימודים בעיר. מיזוג בתי הספר הינו יעד מרכזי שלנו ואנו פועלים בהתאם. תוספת התקציב שאושרה תאפשר מיזוג של בתי ספר רבים לרווחת וטובות התלמידים".


פי.סי.חץ