סל הנצחון

סל הנצחון

אלקטרה העניקה שוברי הנחה לרכישת מזגנים ומוצרי חשמל נוספים לאוהדי מכבי ת"א

אלקטרה, מעניקת החסות הראשית של מכבי תל אביב בכדורסל, לא המתינה לפתיחת העונה ופעלה כבר במשחק הפרידה החגיגי מניקולה וויצ'יץ' בכמה דרכים, למינוף החסות לקבוצה והטמעת המותג אלקטרה בקרב אוהדי הקבוצה והקהל הרחב.

במשחק הפרידה החגיגי נגד קבוצתו הנוכחית של וויצ'יץ', אולימפיאקוס היוונית, ערכה תזמורת עידוד של כלי נשיפה שהוקמה על ידי אלקטרה את הופעת הבכורה שלה. במקביל, החלה החברה במבצע מתמשך גם הוא ראשון מסוגו. בכל משחק בית במסגרת היורוליג יוצע לקהל האוהדים בהיכל נוקיה, מוצר חשמלי תחת הכותרת "מוצר המשחק" של אלקטרה. על המושבים בנוקיה ימצאו האוהדים פלאייר בו יוצג למכירה מוצר אחד מבית אלקטרה, שיוצע לאוהדים במחיר אטרקטיבי במיוחד. החברה בוחנת גם את האפשרות באמצעות ערוץ 10 המשדר את משחקי קבוצת הכדורסל של מכבי אלקטרה תל-אביב להעניק הטבה דומה גם לקהל הצופים שלא יהיו בהיכל.

את מימוש ההטבה יוכלו האוהדים לבצע באמצעות פניה לאתר אינטרנט שיותאם למכירות לאוהדי הקבוצה.

בערב זה, כמו גם במשחקי הבית האחרים של היורוליג במהלך העונה, תתקיים הגרלה של "מוצר הערב" ובו יגרילו הצופים בכל משחק מוצרים מבית אלקטרה. במשחק הפרידה יוגרלו  ארבעה מכשירי טלוויזיה LCD של אלקטרה.

בנוסף, אלקטרה העניקה באופן חד פעמי, באמצעות דיילות לכל אוהדי הקבוצה שהגיעו למשחק נגד אולימפיאקוס פנקס של שוברי הנחה לרכישת מוצרי אלקטרה ואחרים, כמו טלוויזיות, מזגנים, מכונות כביסה, מדיחי כלים ועוד. את ההנחה יוכלו האוהדים לממש ברשת חנויות שקם אלקטריק.

החגיגה לא נגמרה, כאשר מכיוון הפרקט "יופגזו" האוהדים במאות חולצות צהובות חדשות של מכבי אלקטרה תל אביב שהפיקה עבורם אלקטרה הכוללות בגב החולצה גם את תאריכי המשחקים ביורוליג.

יקי ודמני, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה ישראל: "מדובר בצעדים חסרי תקדים של מינוף חסות בעולם הספורט שיעשה רק טוב לאוהדים לקבוצה ולמותג ויעצים את הקשר בין כולם. בכוונתיינו לפעול כך שהחיבור עם מכבי ואוהדיה יהיה חיבור אמיץ וחם שיהווה מודל לספונסרים נוספים וקבוצות אחרות".

 


פי.סי.חץ