סתימת חורים במערכת קירור ומיזוג

סתימת חורים במערכת קירור ומיזוג

סופקו משיקה סדרת קיטים בלעדית של 4 תוספי שירות ליחידות מיזוג אוויר ולמערכת קירור עד 6 טון

סופקו אינטרנשיונל משיקה בימים אלו סדרת קיטים חדשה ובלעדית של 4 תוספי שירות ליחידות מיזוג אוויר ולמערכת קירור עד 6 טון:
R3-AC - מאתר ואוטם חורים ודליפות גז, 
ACID Neutralizer - מנטרל חומציות, 
THAWZONE - מייבש לחות ומונע קפיאה, 
TRACE 2 צבע אדום + UV לאיתור דליפות.
R3-AC מאתר ואוטם חורים ודליפות גז, הכל באחד: יפסיק דליפות של גז קירור במערכות מיזוג אוויר וקירור. סתימת חורים ותיקון מהיר, מגביר את השימון במערכת, אוטם דליפות רבות, כולל דיו UV לאיתור דליפות גדולות יותר המצריכות איטום חיצוני ע"י טכנאי. תואם לכל הקררים ושמני הקירור. אינו מכיל פולימרים, נבחן ונמצא כי הוא אינו גורם לחסימות או סתימה במדחסי מיזוג או בציוד מחזור – לאחר התיקון האיטום מושלם וקבוע.
אוטם דליפות קימות במעבים, מאדים, צינורות, אטמים. חדש! אוטם אפילו אטמים אלסטיים. משמן חלקי מתכת בתנועה. כטיפול מקדים/ תקופתי, מונע דליפות עתידיות.
מאריך את חיי המערכת ומרגיע מדחס רועש.  משפר את השימון במערכת עד 1200%.  מפחית את החיכוך ואת צריכת האנרגיה. אינו מושפע מלחות או חמצן. 
האם R3-AC יתקן לי את הדליפה?
באופן כללי, R3 נועד לאטום מערכת מיזוג אוויר כאשר יש דליפה איטית הגורמת להפסד קירור לאורך זמן. גודל דליפה מרבי של כ 0.05 מ"מ. המערכת חייבת להיות מסוגלת להחזיק ואקום בצד הנמוך במשך 30 דקות, לכל הפחות. אם המערכת לא מחזיקה וואקום לפרקים או בקביעות, הדליפה (החור) גדול מדי כדי לאטום אותו עם החומר ותיקונים מכאניים עשויים להיות נחוצים.
בטוח לעבודה עם ציוד מחזור. נוח לשימוש, הקיט כולל מיכל (רב פעמי לשימוש חוזר) עם חומר וצינור שרות עם ברז. הנוזל "מוזרק" למערכת עם מעט גז דרך הלחץ הנמוך.
גם הפעם ניתן למצוא בסופקו אינטרנשיונל מוצרים חדשים ייחודיים בדגש על נוחות ויעילות בעבודה. למגוון פיתרונות נוספים הHרשמו לאתר החברה ובנוסף תHהנו גם ממחירים חסרי תקדים ומבצעים באופן שוטף.
לפרטים נוספים www.supco.co.il (מחיר מיוחד לנרשמים באתר), טל' 09-8654101      
חנות המפעל: רח' האומנות 3, אזה"ת ספיר (פולג), נתניה. 


פי.סי.חץ