ענק המזגנים זכתה זו הפעם ה-24 ברציפות במבחן של המדינה

ענק המזגנים זכתה זו הפעם ה-24 ברציפות במבחן של המדינה

כרשת השיווק והתקנת מזגנים הטובה והמקצועית ביותר

 

בסקר שערכה חברת גיאוקרטוגרפיה בינואר האחרון עבור המבחן של המדינה, נמצא כי כ- 65.3% מהנשאלים, בחרו ב'ענק המזגנים', בפעם ה-24 ברציפות, כרשת השיווק והתקנת מזגנים הטובה והמקצועית ביותר. 
"ענק המזגנים זוכה בפעם ה-24 ברציפות 'במבחן של המדינה' בקטגורית "רשתות שיווק והתקנת מזגנים" לא בכדי. ברשת מקפידים להעניק ללקוחותיהם חוויית קנייה ייחודית ודואגים להם מהרמה ההתחלתית של בחירת המזגן ועד שלב השירות שלאחר הרכישה והתקנת המזגן", אומר אסף גריס, מנהל שיווק קבוצת טורנדו. "בחירה ב'ענק המזגנים' היא בזכות מערך השיווק, ההפצה והשירות שמייחדים את הרשת, בה מאות אלפי לקוחות מרוצים שחוזרים ומבצעים את רכישת המזגנים בביתם או בבית העסק באמצעות המתקינים המקצועיים בענק המזגנים".
רשת ענק המזגנים הוקמה בשנת 1989 והינה רשת המתמחה במתן פתרונות מיזוג אוויר, מובילה את ענף המיזוג בישראל כבר למעלה מ-20 שנה ונהנית מנתח השוק הגדול והמשמעותי בענף. לרשת כ-60 מתקינים הפרוסים בפריסה ארצית בעלי ניסיון מקצועי רב. הרשת עומדת בסטנדרטים גבוהים ברמת ההתקנה והשירות ויועצי המיזוג ברשת מעניקים לקהל הלקוחות ייעוץ מקצועי ללא תשלום, ומלווים את הלקוח משלב הבנייה ועד לשלב השירות לאחר הרכישה. הניסיון והמקצועיות ברשת ענק המזגנים אף מאפשר לרשת להעניק ללקוחותיה רשת ביטחון של 5 שנות אחריות על ההתקנה ומעניק חוויית קנייה ללקוח שאין שנייה לה.
 


פי.סי.חץ