מה חשוב לדעת לפני שרוכשים מזגן

מה חשוב לדעת לפני שרוכשים מזגן

על-פי מומחי "תדיראן גרופ"

המזגן נחשב כיום לא רק למצנן הרשמי של הקיץ אלא לאמצעי החימום החסכוני והאידיאלי של החורף. שוק המזגנים המקומי הולך וגדל בהתאמה וההיצע בו אינו מבייש מדינות גדולות בהרבה מישראל. אי לכך, יש לא מעט פרמטרים ודברים שיש לקחת בחשבון לפני שקונים מזגן.
אנשי המחלקה הטכנית של "תדיראן גרופ" קיבצו עבורנו מספר המלצות שיסייעו לנו לצלוח בשלום את רכישת מערכת מיזוג האוויר שלנו:
מומלץ לבחור מתקין מקצועי להתקנת המזגן החדש. 
כדאי להיוועץ ביועץ מיזוג אויר מקצועי לקביעת תפוקת המזגן הדרוש לכם, מיקומו ואופן התקנתו. 
תפוקת המזגן הנדרשת, תלויה בין היתר במיקום הגיאוגרפי של האזור הממוזג, בכיווני הקירות והחלונות, האם האזור הממוזג הנו חלק מבית משותף או בית פרטי, סוג הגג או התקרה, מספר הנפשות בבית, מקורות חום נוספים  וכו'. 
מכיוון שמזגנים כיום ממלאים תפקידים נוספים מעבר לקירור / חימום האוויר, מומלץ לבחון את ה"ערך המוסף" שמעניקה החברה ללקוחותיה, ללא תוספת תשלום, כגון:  שרות מקצועי, מערכת מסנני אוויר, מערכת פיקוד דיגיטאלי המגנה על המזגן בעת הפסקות חשמל או תקלות אחרות, שלט רחוק חכם בעל אפשרות הפעלה ע"י תכנות מראש או שעון שבת, הפעלה כפולה הן מהשלט רחוק והן מהמזגן עצמו וכו'.  
יש לבחון את איכות השירות שמעניקה החברה ללקוחותיה - קיום של מוקד שירות טלפוני וטכנאי שטח. מהירות התגובה, איכות השירות, זמינות חלפים, מקצועיות הטכנאים וכד'. מומלץ לבדוק את תווי התקן השונים, המעידים על איכות המוצר והחברה. 
באתרי האינטרנט של החברות המובילות מוצע "היועץ הווירטואלי", בו ניתן לקבל ייעוץ ישיר לגבי סוגיות שונות, כמו גם תמיכה טכנית של אנשי מקצוע: יועצי מיזוג, מהנדסים וטכנאים מומחים. 
"תדיראן", שהוקמה לפני 46 שנה, פועלת בשוק המזגנים הביתיים והמסחריים, המגלגל על פי הערכות כ-1.2 מיליארד שקל בשנה. החברה היא שחקן מרכזי בשוק זה, שמה הולך לפניה כחברה היחידה שיש ביכולתה לתת פתרונות מערכתיים לכל צורכי מיזוג האוויר, ממערכות מסחריות גדולות באמצעות מזגני Carrier, דרך מערכות מתוחכמות לעסקים בינוניים ובתי מסחר בטכנולוגיית ה-VRF של תדיראן וטושיבה ועד למערכות מיזוג ביתיות.
לפרטים ויעוץ –  1700-70-20-30 או באתר האינטרנט  WWW.TADIRAN-GROUP.CO.IL
 


פי.סי.חץ